Anasayfa » Mobil oyun » 2018’in En İyi Mobilleri

2018’in En İyi Mobilleri

Google, mobil işletim sistemi Android için en iyiler listesini açıkladı. Her üç ayda bir en iyi mobil uygulama ve en iyi mobil oyunları sunan Google, 2018’in ilk çeyreğindeki uygulamaları sundu.

Son dönemin en popüler mobil oyun ve uygulamaları, Android   Excellence  programıyla düzenleniyor ve 3 ayda bir güncelleniyor.  olarak en iyi uygulama ve oyun listesini yeniliyor. Bu listeler, Android’de Mükemmel Uygulamalar ismi ile Google ve Google Play sayfalarında yayınlanıyor.

Listede yer alan mobil uygulama ve oyunların hangi kriterlere göre seçildiği bilinmiyor. İndirilme ve kullanım oranlarına göre değerlendirilmeyen oyunlar muhtemelen teknik ve dijital açıdan değerlendirilerek seçiliyor.

Adobe Photoshop Lightroom CC, Dashlane, Holstelworld, iCook, Keeper Password Manager gibi uygulamaların yer aldığı liste, her üç aylık periyotlarda yenilenerek, önerilen uygulamalar ve oyunlar listesindeki yerini alıyor.

2018 yılının sonunda hem son üç aylık mükemmel niteliğindeki uygulamaları hem de yıl boyunca en iyi oyun ve uygulama seçilmiş mobil aplikasyonların listesini sunacağını açıkladı.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar