Anasayfa » PC, Play Station, Xbox One » A Way Out İki Kişilik Kaçış Oyunu

A Way Out İki Kişilik Kaçış Oyunu

İki kişi olarak oynanması zorunlu olan özel hikayeye sahip A Way Out oyununda bir hapishaneden kaçıyorsunuz. Leo ve Vincent adındaki iki karakterin işbirliğiyle tutsaklıktan kurtulabilmesi için ne yapması gerekirse hepsini yapmanız gerekiyor. Ekranın yarıya bölünerek oynanacağı oyunda maksimum güvenlikli hapishanede bulmacaları çözmeli ve ipuçlarına göre gerekli hamleleri yapmalısınız. Silah kullanmayı, hikayenin akışına göre hareket etmeyi bilmeniz son derece önemli.

Sevgiliyle Oynanabilecek Oyun A Way Out

Sevdiğiniz insanın oyundaki başarısını oyun oynama yeteneğiyle değil, hikayeye olan uyumuyla değerlendirebilirsiniz. Sadece hikayenin genel akışına göre hareket edilmesi dahi, bir süre sonra karakterlerin buluşmasına ve kaçmak için birbirlerine ihtiyaç duymalarına yol açıyor. Bu süreçte dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, partnerinizle işbirliği yapmaktır.

Anlaşamadığınız ve yanlış bir hamle yaptığınız durumda yakalanmanız olası. Bu nedenle özellikle uyumlu bir çift olmayı denemelisiniz. konsol oyunu PS4 ile PC ile ya da XBOX One ile oynanabiliyor. Hikayede birbirinize ihtiyaç duyacağınız için kavga etmemeye ve sinirlerinize hakim olmaya dikkat etmelisiniz.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar