Anasayfa » PC » Age of Steel Recharge Oyunu

Age of Steel Recharge Oyunu

Son zamanlarda büyük ilgi gören Age of Steel Recharge oyununda yakın bir gelecekte dünya büyük krizler yaşamakta ve tükenmeye yüz tutmuştur. Bu krizler nedeniyle gezegenin kaynakları son bulmaya başlamıştır. Birlikte yaşam kuralları ve gelenekler artık hiçbir şey ifade etmemektedir. Bu durum birçok savaşa yol açmaktadır. Ve bu savaşlar nedeniyle insanların barış ve huzur içinde yaşayabilecekleri hiçbir yer kalmamıştır.

Harap olan gezegende sonsuz savaşlar nedeniyle bugünkü bilinen ülkelerin hiçbirisi kalmamıştır. Savaşların sürdürülebilirliği için güçlü ordular yaratılmıştır. Ordulardan ilkine “Muhalefet” adı verilmiştir. Muhalefet sivil bir toplum ordusudur. Bu ordunun asıl amacı yeni bir toplum yaratmaktır. Savaşlara son vermek, şiddetsiz bir toplum yaratmak, zorbalığa son vermek muhalefet ordusunun amacıdır. İttifak ise insanlığın bugüne dek biriktirdiği bilgileri korumaya çalışmaktadır. Liderler de bu savaşın durdurulması gerektiğini düşünmektedir.

Oyunun Özellikleri Nelerdir?

Oyun 14 seviyeden oluşmaktadır. 14 seviye tamamlandığında Survival moduna geçilir. Düşmana ve güçlü patronlara karşı birçok silah, tank, uçak ve gemi kullanılabiliyor. Oyun savunma özelliklerini ve karakterlerin kavga yeteneklerini artırmaya olanak tanımaktadır. Her seviyede daha güçlü özelliklerin kullanılmasına olanak tanır.

Oyun için gerekli olan sistem gereksinimleri ise; Windows Vista+ işletim sistemi, Core 2 Duo işlemci, 240 MB depolama alanı ve NVIDIA GT/s 4xx or Equivalent ekran kartı, 2 GB RAM bellektir.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar