Anasayfa » Editör'ün Seçtikleri, PC » Alien: Isolation ne zaman çıkıyor

Alien: Isolation ne zaman çıkıyor

Alien Isolation

SEGA ve The Creative Assembly tarafından geliştirilmekte olan, henüz internete hiçbir detayı bilgi verilmeyen Alien: Isolation’ın çıkış tarihi sonunda bizlerle buluşturuldu. Oyun çok bir süre geçmeden, hatta önümüzdeki seneye girmeden bizlerle buluşturulacak. Oyundan çok büyük bir beklenti içerisinde olduğumuzu belirtmemiz gerekiyor. Bunun yanı sıra senenin belki de en iyi oyunu olabileceğini de yine vermiş olduğumuz bilgiler arasına ekleyelim. Eğer korku ve heyecan içerikli bir oyun bekliyorsanız bunların başına Alien: Isolation’ı eklemeniz gerekiyor.

Bir süredir dillerden düşmeyen ve ısrarla detaylı bilgi alamadığımız Alien: Isolation, sonunda çıkış tarihini bekleyenlerine açıkladı. SEGA ve The Creative Assembly’nın ortak projesi olan Alien: Isolation, 7 Ekim tarihi itibariyle piyasaya çıkacak.

Sağ kalmaya yönelik korku oyunumuz Alien: Isolation; PC, PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One platformlarındaki yerini alacak. Alien: Isolation’da sadece hayatta kalmaya çalışmayacak, aynı zamanda görevlerimizi de yerine getirmek zorunda kalacağız. Umuyoruz ki atmosfer de Alien filmlerindeki kadar karanlık ve korku dolu olur.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar