Anasayfa » Editör'ün Seçtikleri, PC » Araf Online

Araf Online

Uzun süredir hazırlıklarını sürdüren ve geçen hafta da 2. Kapalı Beta ile tekrar teste açılan Araf Online önümüzdeki hafta Açık Beta’ya geçmenin planlarını yapıyor. Sunucularını Türkiye’de barındıran Araf Online 13 Ağustos günü Açık Beta ile yeniden oyunseverlerle buluşmuş olacak.

Uzun süredir hazırlıklarını sürdürdükleri oyun artık oyunseverlerle buluşmaya hazır. Tamamen Türkçe’ye çevrilen Araf Online Türkiye’deki ilk ve tek HD MMOPRG oyunu olacak. Oyun içi sistemi ve grafikleri ile çok iddialı bir şekilde piyasaya girecek olan oyun için heyecan dorukta.

Ancak hazırlıkların beklenenden daha uzun sürmesi hem Türkiye hem de Avrupa temsilcisi Gameturk için bir hayli zor oldu. Bu durumu Araf Online’ın proje lideri ise şöyle tanımladı : “Hayatımdan çok şey götüren bir proje oldu. Hem uykusuzluk hem telaş ve heyecan sanırım bir 10 yılım gitmiştir” .

Gameturk halen piyasada yayın hayatını sürdüren Jadde ve Ministry of War oyunlarının sahibi. Arada birkaç proje değişiklikleri olsa da genel olarak şirket bu iki temel oyun üzerine kurulu. Araf Online ile birlikte daha da güçlenerek yoluna devam etmeyi planlıyor

Etiket:

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar