Anasayfa » Play Station, Xbox 360, Xbox One » Arma 3 Ücretsiz Oynama Şansı

Arma 3 Ücretsiz Oynama Şansı

Steam üzerindeki oyunların ücretleri çoğu zaman cep yakabiliyor. Bu seneyle birlikte güzel haberlerden biri de ücretsiz oyun oynama etkinliğiyle Steam’dan geldi. Özellikle 75 ve 92 liralık oyunların herkese ulaşmasını sağlayan ücretsiz oyun oynama şansı, Steam kütüphanesinde bulabileceğiniz bir fırsatın içinde gizlenmiş vaziyette.

% 70 İndirimler de Steam’de

Arma 3 oyunu 2013 yılında çıkmış, güzel savaş oyunlarından biriydi. Asker simülasyonu oyunlarından biri olan Arma oyunu, tek ve çok oyunculu modlarda oynanabilen, eğleneli ve heyecanlı oyunlar arasında yer alıyor. Arma serisinin devamı olan bu oyun, ücretsiz oynama imkanını kısıtlı bir süreliğine Steam üzerinden bulabileceğiniz oyunlardan biri. Daha sonra % 70 indirim şansıyla isterseniz oyunu alabilir, doya doya oynayabilirsiniz.

Arma 3 oyunu herkes tarafından beğenilerek oynanan eski oyunlardan biri. Ancak uzun vadede zevk alarak oynayacağınız, savaş etkinlikleriyle ve heyecanlı dakikalarla dolu oyunlar arasında yer alıyor. Bu fırsatı kaçırmadan hemen oynayabileceğiniz oyunlardan biri olan Arma 3 şimdi steam’da bulabileceğiniz oyunlar arasında.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar