Anasayfa » Editör'ün Seçtikleri » Ayakkabı Dünyası Kışlık Ayakkabılar!

Ayakkabı Dünyası Kışlık Ayakkabılar!

Türkiye ve dünyanın önde gelen ayakkabı markalarını müşterilerine sunmaktadır. Ayakkabı trendleri belirleyen markalar Ayakkabı Dünyası ile sahiplerini buluyor. Bütün kullanım alanları için ürünler bulunmaktadır. Spor, günlük, topuklu, kışlık ayakkabı çeşitleri ile her yaştan kişiye uygun ayakkabı vardır. Ayrıca ünlü markaların kış sezonu için tasarladığı ürünler satışa sunulmuştur.

Harley Davidson Charles Siyah Erkek Nubuk Bot

Her zevk ve tarzda insana uygun olan Harley Davidson ürünleri farklı tasarımları ile ün kazanmıştır. Harley Davidson Charles siyah erkek nubuk bot bu markanın ürünlerindendir. Sonbahar ve kış aylarında sıkça kullanılan bu ürün soğuk havalara karşı büyük oranda koruma sağlamaktadır. Bot önden bağcıkları ve yan tarafında yer alan fermuar ile şık bir görünüme sahip. Dış tarafında bulun metal arma ayakkabıya farklı bir hava katmaktadır. Botun kusursuz görüntüsü boğaz kısmında bulunan detay ile tamamlanmıştır.

Provoq Siyah Kadın Bot

Kış aylarını vazgeçilmezi olan botlar kadınlar içinde aynı derecede vazgeçilmez. Doğru kombin yapıldığında şıklığı bir adım öne taşıyan bu Provoq siyah kadın bot sadece bir görümde. Topuk ve boğaz kısmı ile güzel bir görüntü sergilemektedir. Topuk kadınlar için her mevsim tercih edilen bir özellik bu yüzden topuklu bot kullanmayı seçen kadılar için bu ürün ideal.

Harley Davidson Gladis Kadın Siyah Deri Bot G0385

Özgün tasarımları ile erkeklerin vazgeçilmez markası olan harley davidson ürün tasarımlarında kadın müşterilerini de unutmuyor. Harley Davidson gladis kadın siyah bot G0385 markanın kadın müşterileri için tasarladığı oldukça şık bir ürün. Botun ön kısmında yer alan bağcıklar ve iç kısımlarında bulunan fermuar detayı asi bir hava katıyor. Botun boğaz kısmındaki kemer detayı botu çekici kılmaktadır.

Hammer Jack Siyah Deri Nubuk Erkek Asker Botu

Kış aylarında soğuk havalara karşı yüksek koruma sağlamaktadır. Hammer Jack siyah asker bot tasarımları ile ilgi çekiyor. Şık görüntülerinin yanında rahatlık ve konfor sağlamaktadır. Botun alt kısmında bulunan dişler karlı havalarda kayma riskini azaltmaktadır. Deri malzemeden üretilmiştir. Botun yan kısmında ve uç kısmında bulunan hammer jack armaları bulunmaktadır. Ayrıca botun boğaz kısmında bulunan markanın arması bota değişik hava katmakta.

Provoq Siyah Kadın Asker Botu

Paraşüt kumaşından üretilen Provoq siyah kadın askeri bot en çok tercih edilen ürünlerdendir. Kumaş yapısından dolayı su geçirmez özellik taşımaktadır. Bu tarz botların seven kadınların tercih edeceği bir üründür. Rahatlığı ve kaliteyi bir arada sunmaktadır.

Yıllarca ünlü markaları müşterileri ile buluşturmaya devam etmektedir. Ayakkabı dünyası ürünleri kalte ve konforun adresi olarak yüzlerce ürünü sizlere ulaştırmaktadır. Her yaş grubuna hitap eden https://www.ayakkabidunyasi.com.tr/ internet sitesi ve mağazalarından size ve ailenize uygun olan ürünleri alabilirsiniz.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar