Anasayfa » Mobil oyun » Bağımlılık Yaratan Mobil Oyunlar

Bağımlılık Yaratan Mobil Oyunlar

Son dönemde bağımlılık yaratan pek çok mobil oyun üretilmiştir. Bu oyunlar arasında özellikle hikayesi nedeniyle dikkat çeken üç oyun belirlendi. Bağımlılık yapma nedenleri ise, pek çok bölümlerinin bulunmasıdır. Ayrıca geliştirilebilir karakter yapılarıyla, mobil oyunlar arasında güzel hikayeye sahip olmaları ilgi görüyor.

Bağımlılık Yapan 3 Hikayeli Oyun

Auralux:Constellation oyununda özel olarak oyuncuya bir renk atanıyor. Atanan renkle aynı olan tüm gezegenler oyuncunun oluyor. Diğer renklerdeki gezegenler ise henüz ele geçirilmemiş veya farklı kişiler tarafından yönetilen yapıya sahip. Oyundaki esas amaç tüm sisteme yayılmak ve tüm rakip gezegenleri yok etmek.

Age of Civizilations; Gerçek bir komutanın nasıl karar vereceğiyle ilgili zorluğu bu oyunda bulmak mümkün. Dünya haritasında ülkeler, bölgelere bölünmüş şekilde sunuluyor. Her bir bölgede asker yetiştirmek, yetişen askerleri savaş meydanına göndererek topraklarınızı genişletmeniz veya topraklarınızı savunmanız gerekiyor.

Card Thief; Gizlenme konusunda başarılı olduğunu düşünen herkes tarafından mutlaka oynanması gereken oyunların başında gösteriliyor. Doğru kıyafetleri seçmek ve görünmeden hareket edebilmek için teknikler geliştirmeyi gerektiren bir oyundur.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar