Anasayfa » Genel » Bilgi Saçan Oyuncaklar

Bilgi Saçan Oyuncaklar

Happy markası olarak, çocukların motor gelişimi ve kişisel gelişimleri için binlerce çeşit oyuncak ile karşınızdayız. Çocukların motor gelişimlerini ve alışkanlıklarını edinme dönemlerinde en büyük katkıyı eğlenceli oyun yöntemlerinden alırız. Bu dönemlerinde çocukların yeteneklerini geliştirmesi için birbirinden farklı oyun ve oyuncak çeşitlerine site içerisinden ulaşabilirsiniz.

Lego City Burger Bar F Rescue 60214 

Lego City Burger Bar F Rescue 60214 lego oyunu ile çocuğunuzun motor gelişimi ve de koordinasyonunu en iyi şekilde yönlendirebilirsiniz. Çocuklarınız bu oyunlarla eğlenirken öğrenecek ve sizler de bunun mutluluğu ve çocuğunuzun neşesi ile keyifleneceksiniz. 5 yaş ve üzeri için uygun olan bu lego oyununda 327 adet parça bulunur. Konulu Legolar ile çocuğunuzun yaratıcılığını keşfedin!

Play Doh Disney Frozen 2 Kar Küresi Oyun Seti E4904

Play Doh Disney Frozen 2 Kar Küresi Oyun Seti E4904 ile küçük çocuklarımızın yeteneğini ve de becerilerini keşfedelim! Oyun hamurları sayesinde çocuklar yeteneklerini keşfeder ve isteklerini bir şekilde dile getirebilirler. Disney Frozen temalı bu oyun hamuru seti ile eğlenirken öğrenen çocukların gülen yüzlerine hep beraber şahit olalım!

Classic World Ahşap Geometrik ve Matematik Zeka Oyunu 3538

Classic World Ahşap Geometrik ve Matematik Zeka Oyunu 3538 ile çocuklarınızın hem motor becerileri hem de görsel zekaları ilerlesin! Geometrik şekillerin doğru yerleştirilmesine bağlı olan bu zeka oyunu 3 yaş ve üzeri tüm çocuklar için uygundur.

Happy oyuncak markası olarak tüm oyuncaklarımız ve ürünlerimiz sağlık bakanlığı onaylı olup herhangi bir kansorejen madde içermez. Küçük, büyük herkese uygun zeka, gelişim, eğitim ve de eğlence oyunları için doğru adrestesiniz. Site kategorileri içerisinden sizlere en uygun olanı seçin ve de alışverişe başlayın.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar