Anasayfa » Genel » Call of Duty: Advanced Warfare inceleme puanları

Call of Duty: Advanced Warfare inceleme puanları

Call of Duty Advanced Warfare

Kuşkusuz bu yılın en çok beklenen oyunlarından bir tanesi olan, ne kadar eleştiri alsa da her zaman FPS’nin “baba oyunlarından biri” olarak gösterilecek Call of Duty: Advanced Warfare için ilk inceleme puanları gelmeye başladı. İlk oyun görüşlerini Videogamer bizlerle paylaşırken oyunu gayet beğenmiş olduklarını söyleyebiliriz. Senaryo yanıyla son oyununda beğenilmese de multiplayer modla iyi işler çıkartan Call of Duty serisinin yeni oyunla, Advanced Warfare’yle birlikte iki tarafa da yeni soluk getirmesi bekleniyor.

Tam olarak 10 üzerinden 8 puan alan Advanced Warfare’ın, hikaye modunun kötü olmadığına değinilmiş. Özellikle oyundaki Exosuit (Exo giysi), serinin kendini tekrarlayan ve bayatlayan oynanışına yeni bir soluk getirdiği için olumlu puan almış durumda. Oyunun Multiplayer haritaları da oldukça harika bir şekilde tasarlandığı da incelemede olumlu olarak belirtilmiş.

Oyunda sadece bazı silahların gerçekçiliği bozacak ve oynanışa olumsuz etki edecek düzeyde güçlü olması eksi puan almış (Advanced Warfare, her ne kadar kurgu olsa da oyundaki bazı askeri teknolojik ürünler, Amerika’nın geliştirme aşamasında olan projelerdir).

Kevin Spacey ile Troy Baker’ın yer aldığı Call of Duty: Advanced Warfare’ın ilk incelemesi, bu oyuna göre mükemmel bir puan ile karşımıza çıktı. Oyunun Day Zero Edition sürümünü satın alanlar, oyuna 3 Kasım’dan itibaren ulaşacağı için oyunun ambargosu tam olarak yarın kalkacak. Yarından itibaren diğer inceleme puanları geldikçe bunları sizlerle paylaşacağız.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar