Anasayfa » Mobil oyun » Cargo Simulator 2019 Oyun Tanıtımı

Cargo Simulator 2019 Oyun Tanıtımı

Bir tırcılık simülasyonu olan Cargo Simulator 2019 oyununda gerçek bir Türkiye haritası üzerinde ülkenin tüm şehirlerini içeren ve ölçeklendirilen yollar bulunmaktadır. Oyunun işleyişinde çeşitli yükler ve çekiciler yardımıyla tüm ülkeyi kapsayan bir harita üzerinde taşımacılık deneyimi yaşatılmaktadır. Yapılan her teslimatta bütçedeki para miktarı artar ve bu yolla yeni çekiciler satın alınabilir.

Ankara’da başlayacağınız bu macera içerisinde Çanakkale’den Van’a, İstanbul’dan Ağrı’ya, Karadeniz illerine kısaca Türkiye’nin her bölgesine ve şehrine seyahat edebilirsiniz.

Oyunun Kuralları

Oyunda kamyon modelleri oldukça gelişmiş ve içerik olarak da oldukça gerçekçi görsellerle karşılaşırsınız. Harika bir şoförlük deneyimi sağlayan oyunda aynı zamanda ülkenin her yerini gezme şansına sahip olacaksınız.

Teslimatlar sayesinde artan bütçenizle daha üst tır modellerine sahip olunabilen oyunda görevleriniz de oldukça çeşitlidir. Taşıyacağınız görevler arasında ekskavatör, yükleyici, dozer gibi iş makineleri, inşaat malzemeleri, gıda ve akaryakıt tankeri gibi birçok yük çeşidi bulunmaktadır.

Simülasyonda, trafik ortamındaki diğer araçlara ve trafik kurallarına dikkat etmeniz gerekmektedir. Ayrıca taşıdığınız yükleri de hasarsız bir şekilde teslim etmelisiniz.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar