Anasayfa » PC » Casper Son Çıkan Ürünler

Casper Son Çıkan Ürünler

Casper Son Çıkan Ürünler ile tanış ve uygun fiyatlara sahip ol. Teknolojik ürünlerin vazgeçilmez adreslerinden olan casper, oyun alanında sunduğu muhteşem gelişimler ile oyun severlerinde vazgeçilmezleri arasında.

Casper Nirvana M300

casper.com.tr işletmelerin işlerini kolaylaştıracak, üst düzey modeller ile kolaylık sunar.

Casper Nirvana M300, mini bilgisayar modeli olarak tasarlanmıştır. Birçok işlemin; hızla yapılmasına olanak tanırken güvenliği de elden bırakmaz.  Bu sayede güçlü ve sağlam bir deneyim yaşatır. TGL İntel Core 11.nesil işlemcinin en yeni teknolojisine sahip model, iki ayrı kullanım seçeneği sunar. 10 ve 11. Nesil ile uyumlu yapısı sayesinde; ister mobil olarak ister masaüstü olarak hızı yakalamanıza olanak tanır. Ürün ergonomik tasarıma sahiptir ve yer kaplamaz. Sadece 3,7 cm incelik ile hem kolay taşınır hem güçlü bir kullanım sağlar.

Casper Nirvana AIO A570

casper.com.tr sadece tasarım yapmaz! Hız ve konforu birlikte sunarken, sağlıklı yapısı ile müşterilerinin hayat tarzını da destekler

Casper Nirvana AIO A570, Full HD çözünürlüğe sahip bir monitör olarak; değerli müşterilerinin önce zevkine göre tercih edebilmesi, sonra hayatı için kolaylık olarak sunulmuştur. Ürün 23,8” yapısı ve ön-arkaya eğilme, yükseklik ayarı, dik-yan ya da sağa-sola döndürme gibi ayarlanabilir formu ile hayata kolaylık katarak, kendisi ile çalışmayı kolay ve keyifli bir hale getirir. Ekran, ince çerçeve yapısı ile çevrelenmiştir. Anti-glare teknoloji ile yansıma önleyici şekilde dizayn edilen ürün; sahip olduğu yüksek çözünürlük ile de net ve keskin görüntü sunar. Monitör 178 derece geniş bir görüş açısı kazandırılmış yapısı ile farklı açı ve yönlerden de bakılması sonucu netliğinden ve görüntüsünden kayıp oluşturmaz.

Excalibur E750

casper.com.tr sunduğu oyun bilgisayarları ile rakiplerine büyük ölçüde fark atarak, her daim kazanmanı hedefler.

Excalibur E750, oyun sever bireyler için tek hedefi oyunların kazanılması olarak tasarlanan bir modeldir. Dolayısı ile hız ve güçlü yapısından şüphe etmek de düşünülemez. Bunun yanı sıra mükemmel oyun deneyimi yaşatmak için en büyük yardımcınız olacak. Çünkü ürün; teknolojisinden, renklerine ve çözünürlük kalitesine kadar her şey en ince detaylarına kadar düşünülerek, hoş vakitler geçirebilmen için üretildi. Ürün ön ve yan panelleri cam olarak tasarlanması; iç kısmında ürünlerin çalışmasını gözler önüne sunuyor. Aynı zamanda ürün ön yüzeyinde bulunan; RGB led ışıkları ile oyunlara heyecan katar. Aynı zamanda seçim ve kontrol hakkı kullanıcıya bırakılan RGB ışıkları, soğutucu fanlarda da kullanabilirsin. Bu renklerin büyüsüne kapılmak ve keyifli zamanlar geçirmek için hemen tıkla.

Excalibur 34” Monitör

casper.com.tr yeni nesil tarz ürünleri ile her şey çok keyifli.

Excalibur 34” Monitör, kavisli bir ekran olarak imal edilmiştir. Mükemmel çözünürlüğü ise sizi adeta oyunun içine alacak! Çizim ile uğraşanların da bir numaralı tercihi olmaya aday olan bu ürünü, mutlaka incelemelisiniz.

Excalibur G911

casper.com.tr ürünleri ile hayata kolaylık kat.

Excalibur G911, ultra ince yapıya sahip olup sadece 2,5 kg ağırlığındadır. Ekranından, işletim sistemine, çözünürlüğünden, depolama alanına kadar; her türlü işlemleriniz için son derece üstün özellikler ile tasarlanan modeli yakından incelemelisiniz. Dilerseniz ürünü, istediğiniz özelliklere göre özelleştirerek satın alabilirsiniz.

casper.com.tr ile teknolojik ürünler daha hızlı daha dayanıklı. Platform üzerinde, çok çeşitli teknolojik gelişimler ile donanımlı ürünleri bir arada görmek mümkün. Hemen tıkla, bu yeni gelişimlere yakından şahit ol. Teknoloji ilerliyor, hadi sende geri kalma!

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar