Anasayfa » Mobil oyun » Clash Of Clans 12 Seviye Köy Binası Geldi!

Clash Of Clans 12 Seviye Köy Binası Geldi!

Clash of clans her yıl getirdiği güncellemelerle oyunu çok farklı boyutlara taşımayı sağlamaktadır. 2018 yılında yaptığı büyük güncelleme ile de artık köy binaları 12. Seviyeye yükseltilebilmektedir.

Bilindiği gibi çok uzun süredir köy binası en fazla 11.seviye olabiliyordu. Ancak yeni gelen güncelleme sayesinde köy binası 12.seviyeye, inşaatçı üssü ise 8.seviyeye çıkarılabiliyor. Tabii gelen güncelleme sadece bununla da yetinmiyor, oyuna pek çok farklı özellik geliyor.

İlk olarak kuşatma makinesi özelliği herkesin en çok ilgisini çeken özellik olarak görülüyor. Kuşatma makinelerini sadece köy binasını 12. seviyeye yükselten oyuncular kullanabiliyor. Kuşatma makineleri, içerisinde asker alabilen ve patlatıldığı zaman içerisinden bu askerlerin çıktığı oldukça başarılı makineler olarak görülmektedir.

Kahraman olarak baktığımız zaman ise Elektro Ejderhaların katıldığını görüyoruz. Mavi renkteki bu Elektro Ejderhalar, 11. seviye ve üstü köy binalarında açılıyor. Bir ateş ile birden çok binanın yıkılmasını sağlayan bu kahramanın, oldukça başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Köy binanızı 11. ya da 12. seviyeye yükselterek siz de bu ejderhaları kullanabilirsiniz.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar