Anasayfa » Play Station » Çocuklar İçin Akıllı Telefon Kullanımı

Çocuklar İçin Akıllı Telefon Kullanımı

Çocukların akıllı telefon kullanımı ile alakalı bir sınırlandırma getirilmesi gerektiği en temel hususların başında gelmektedir. Siz de çocukların bu alanda daha bilinçli bir biçimde hareket etmesini istiyorsanız kesinlikle çocuk kilidi edinmelisiniz. Sadece çocukların kendi iradesine bırakarak sınırlandırma getirmesini beklemek mantıklı olmayacaktır.

Bu alanda hem zararlı verilere erişimin engellenmesi hem de en kısa süre içerisinde zaman sınırlaması getirilmesi için farklı mobil uygulamalar bulunuyor. Çocuk kilidi olarak da tabir edilen bu uygulamalar çocukların belirli bir disiplin içerisinde olanaklara erişim sağlamasını mümkün kılmaktadır.

Toptan Yasak Mantıklı Bir Seçenek Değildir!

Çocukların akıllı telefon kullanımını toptan yasaklamak mantıklı bir uygulama olmayacaktır. Bunun tam tersine çocukların bu cihazlara çok daha fazla ilgi duymasını sağladığı yapılan bilimsel açıklamalarda net bir biçimde fark edilmektedir. Siz de en kısa süre içerisinde çocuk kilidi görevi gören mobil uygulamalar edinerek süreci daha sorunsuz şekilde tamamlama ve en azından kullanım aşamasında bir disiplin getirme fırsatını elde edebilirsiniz.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar