Anasayfa » Mobil oyun » Çocuklar İçin En Kullanışlı Mobil Uygulamalar

Çocuklar İçin En Kullanışlı Mobil Uygulamalar

Teknolojinin gelişmesiyle beraber pek çok anne bana artık çocuklarının elinden ne telefonlarını ne de bilgisayarlarını alamıyor. Telefon üzerinden neler yapabilirler, çocuklara kötü alışkanlıklar yerine faydalı uygulama olup olmadığını merak ediyorsanız; aşağıda sıralayacağınız mobil uygulamalara bir göz atabilirsiniz.

  • Music Tales: Müzikten ve şarkı söylemekten hoşlanan çocuklarınızın bu yeteneklerini geliştirmek için bu uygulama kullanılabilir.
  • What’s The Sound?: Seviyelere göre ilerleyen ve içinde ayrı bölümler bulunan bu oyun, küçük çocuklara hayvanları tanıtmak için kullanılır. Hem görüntü hem de ses destekli olan uygulama sayesinde çocuklarınızın var olan canlıları öğrenmesi artık çok kolay.
  • Paintbox: Çizim yeteneği bulunan çocuklarınıza kullandırabileceğiniz bu özel uygulama, çocuklar fırçalar yardımıyla resim yapabilir. Üstelik bu resimleri kaydederek ileride hoş hatıralar olarak bakabilirsiniz.
  • Toca Life City: Şehir hayatını çocuklara tanıtmak için kullanılan bu oyunda seçilen karakter üzerinde oynamalar yapılabilir. Canlı bir hayatın içinde gibi kafelere, restoranlara ya da alışveriş merkezlerine giderek buralarda saklanan hazineleri bulmaya çalışıyorsunuz oyun içinde.

 

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar