Anasayfa » Editör'ün Seçtikleri » Colins Erkek Pantolon Modelleri

Colins Erkek Pantolon Modelleri

Colins Erkek Pantolon Modelleri ile tanışın. Rahatlık ve konforu bir arada yakalayın. Site içerisinde; jeandan; yeni sezona kadar birçok ürüne kadın ve erkek bireyler için ulaşmanız mümkün olacak. Tıkla, ihtiyaç duyduğun uygun fiyatlı ürünleri; bitmeden yakala.

035 Ryan Dar Kesim Yüksek Bel Dar Paça Mavi Erkek Pantolon

colins.com.tr sitenin, erkek bireyler için tasarladığı rahat pantolonlar ile tanış.

035 Ryan Dar Kesim Yüksek Bel Dar Paça Mavi Erkek Pantolon, Denim ürün grubuna dahil bir modeldir. %89 pamuk olarak imal edilmiş sağlık ve konforu bir arada sunar. Ürün kalan yüzdesi ise poliester ve elastan maddeler ile imal olmuştur. Bel tipi, yüksek bel olarak tasarlanmış bir modeldir. Paçaları, dar kesim olarak üretilmiştir. Mavi renk olan ürün; tek renk model olarak sunulmuştur.

Orta Bel Dar Kesim Düz Paça Lacivert Erkek Pantolon

colins.com.tr hoş tasarımları ile şık kombinler yapmanıza olanak tanır.

Orta Bel Dar Kesim Düz Paça Lacivert Erkek Pantolon, orta bel tipine sahip bir modeldir. %61 pamuk %35 keten ve %4 poliester malzeme ile imal edilmiş; kaliteli ve sağlıklı bir ürün olarak değerli müşterileri ile buluşur. Renk lacivert olarak tasarlanmış, dokuma alt grubuna ait bir ürün olarak sunulur. Paça tipi, düz olarak kesime sahip bir yapıdadır. Bel ve bilek kısımları lastikli yapıya sahip olup; bel kısmında ayarlanabilir ipler bulunur. Bu sayede; rahat bir kullanım sağlar. Ürün; lacivert zemin rengine sahip olup, beyaz boyuna çizgilere sahiptir.

SELFSİZED 041 DANNY Dar Kesim Düşük Bel Dar Paça Koyu Mavi Erkek Pantolon

colins.com.tr rahat kullanım sunan ürünleri ile konfor sağlar.

SELFSİZED 041 DANNY Dar Kesim Düşük Bel Dar Paça Koyu Mavi Erkek Pantolon, koyu mavi renk olarak tasarlanmış tek renk bir üründür. %92 pamuk yapısı ile sağlık sunan model, terletme yapmaz. %4 elastan teknolojik yapısı ile tasarlanan ürün; esneyebilme özelliği ile tüm yaştaki birey ve her beden yapısı ile uyumludur. Vücudu toparlayan model, diz yapmaz şekilde üretilmiştir. Dar kesim olarak üretilmiş ve düşük bel yapı özelliğine sahiptir. Denim grubundan olan bu ürün ile tanışmaya hazır mısın?

Slim Fit Fermuarlı Cep Detaylı Siyah Erkek Pantolon

colins.com.tr şık ve konforu sunan modeller rahatlığı da yanında getiriyor.

Slim Fit Fermuarlı Cep Detaylı Siyah Erkek Pantolon, Dar kesim bir modele sahip olarak tasarlandı. Ürün siyah renk olup, başka renk çeşidi yoktur. Orta bel yapısı ile üretilmiş ve düz paça tipine sahip bir modeldir. Dokuma alt grubunda olan model; %61 pamuk yapısı ile de sağlık sunar.  Ürün %24 poliester, %13 viskoz, %2 elastan yapısı ile sunulmuştur. Paçaları bilekten lastikli yapıda olup, yan fermuar detaylı cepler ile şıklık kazandırılmıştır.

Straight Fit Orta Bel Rahat Kesim Erkek Pantolon

colins.com.tr kaliteyi rahatça giyinen erkeklerin tercihi.

Straight Fit Orta Bel Rahat Kesim Erkek Pantolon, 2 ayrı renk seçimi ile tasarlanmıştır. Ürün %98 pamuk ve %2 elastik yapısı ile sağlık ve konforu sunarken, şıklığı da elden bırakmaz. Rahat kesime sahip olan ürün, düz paça model olarak imal olmuştur. Dokuma alt gruba ait olan model; orta bel şeklindedir.

colins.com.tr ile rahatlıktan ödün vermeden, tarzını oluştur. Site içerisinde kaliteden ödün vermeden tasarlanan dayanıklı ve sağlıklı kumaşlı modelleri incelemeye hazır mısın?

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar