Anasayfa » PC, PSP, Xbox 360, Xbox One » Cyberpunk 2077 Oyun İncelemesi

Cyberpunk 2077 Oyun İncelemesi

Bilim kurgu oyunlarından biri olan Cyberpunk 2077, teknolojinin sahip olduğu bir dünyanın kapılarını açıyor. Hem grafikleri hem de oyun kurgusu mükemmel olan bu oyun, 2020 yılının en çok beğenilen oyunlarından biri olabilir. Güç, zeka ve refleks odaklı bir oyun olan Cyberpunk oyunu, yeteneklerinizi de tarta bileceğiniz güzel bir oynanışa sahip.

Cyberpunk 2077 Oyun Hikayesi

The Witcher oyunun serisini sevenler için daha kısa bir oynanışa sahip olan Cyberpunk 2077 oyunu, 6 bölgede geçen bir atmosfere sahip. Aynı zamanda yapısal olarak da farklılık gösteren bu alanlarda kendi evinizi kurarak kıyafet ve silah değiştirme gibi işlemler yapabileceksiniz.

Şehrin içinde büyük bir teknolojik savaşın yer aldığı Cyberpunk 2077 oyunu, birinci şahıs kamerayla oynanabilen, mekanikleri gayet iyi kurgulanmış bir oyun. Bilimkurgu sevenler için FPS kaybı yaşanmayacak, RPG yani rol yapma oyunlarından biri olarak, dikkat çekici oyun kategorisinde yer alıyor. 50 dakikalık bir oynanışa sahip olan Deus Ex ve The Witcher oyunlarının karışımı diyebiliriz.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar