Anasayfa » Editör'ün Seçtikleri » Dagi Uzun Kollu Pijamalar!

Dagi Uzun Kollu Pijamalar!

1984 senesinde kurulmuş olan Dagi hazır giyimin en popüler markalarından biridir. Geçen zaman zarfında iç giyim moda alanın öncülerinden oldu. Kadın, erkek ve çocuk iç giyim konusunda rahatlık ve konforun marka haline gelmiştir. Marka farklı renk, ebat ve tarzda birçok ürün tasarlayarak müşterilerine sunmuştur.

Yeşil Metraj Baskılı Ceket Yaka Pamuklu Pijama Takımı

Uyku kaliteli yaşamın en unsurudur. Her insanın günlük giyim tarzı farklı olduğu gibi pijama seçimleri de bir birinden farklıdır. Yeşil metraj baskılı ceket yaka pamuklu pijama takımı birçok kadının uykuda giyinmeyi sevdiği tarzda bir üründür. Ürünün rengi oldukça hoş bir yeşildir. Yüzde yüz pamuk olarak üretilmiştir. Kumaşı ile kaliteli olan ürün talimatlara uygun kullanıldığı zaman yıllarca aynı şekilde kalır.

Petrol Mavisi Uzun Kol Bağcık Detaylı Saten Pijama Takımı

Rahat ve kesintisiz bir uyku herkesin hakkı sizde rahat bir uyku istiyorsanız Petrol mavisi uzun kol bağcık detaylı saten pijama takımı tercih edebilirsiniz. Rengi ile oldukça güzel ve şık bir ürün olan bu takım kadınların uykuda bile tarzından ödün vermemesini sağlamaktadır. Yüzde yüz polyesterdir. Uzun kol, bağcıklı ve bol paçaları ile rahatlığın vücut bulmuş halidir. Doğru şekilde temizlendiğinde uzun süre aynı kalmaktadır.

Siyah Uzun Kol V Yaka Pamuklu Pijama Takımı

Günlük hayat ve iş hayatını modası olduğu gibi iç giyiminde bir modası bulunmaktadır. Siyah uzun kol V yaka pamuklu pijama takımı modaya uygun tasarlanmış bir üründür. Yüzde yüz pamuktan üretilmiştir. Klasik rengine uyumlu beyaz detaylar ile farklı bir şıklık kazanmıştır. Uyumak ya da ev içerisinde rahat bir şekilde oturmak için tercih edilebilir bir üründür. Belirlenmiş talimatlara göre temizlenmelidir.

Kırmızı Ekoseli Uzun Kol Pamuklu Pijama Takımı

Bazı kişiler günlük hayattaki renklerini uyku sırasında da kullanmayı seçmektedir. Kimi sadece renkler tercih ederken kimi daha canlı renkler tercih etmektedirler. Kırmızı ekoseli uzun kol pamuklu pijama takımı bu tarz sevenler için uygun bir üründür. Pijamanın üst kısmında yer alan geyik resmi ile hoş görünmektedir. Alt kısım ise kareli şekilde tasarlanmış olan ürün oldukça rahat görünmektedir. Her beden ve yaş grubuna uygun olarak üretilmiştir.

İndigo Uzun Kol Bisiklet Yaka Pamuk İnterlok Pijama Takım

Uyku çocuklar için büyüklerden daha önemlidir. Bu yüzden onlar için tasarlanan pijamalarda özeldir. Uyurken ve evde rahat etmeleri için İndigo uzun kol bisiklet yaka pamuk interlok pijama takım denizi yansıtan rengi ile çok sevimli. Üzerindeki okyanus teması çocukların uyku için hazırlanmasını kolaylaştırabilir. Bu ürün 3 yaşından 13 yaşına kadar olan çocuklara üretilmiştir.

Hayat kalitesi için kesintisiz bir uyku gerekmektedir. Uyku için pijamalar sıcak ve rahat olma bakımından önemlidir.  Kaliteli, rahat ve dayanıklı ürünleri ile Dagi ev giyiminin en çok sevilen markasıdır.  Yüzlerce çeşit renk model ve tarzda ev giyim ürünleri https://www.dagi.com.tr/ adresinde sizi beklemektedir.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar