Anasayfa » Play Station » Dead Nation, PS Vita’ya geldi

Dead Nation, PS Vita’ya geldi

Dead Nation

Son dönemde çıkışını gerçekleştirmiş olan zombi – hayatta kalma oyunları arasında yerini alan Dead Nation sonunda PS Vita için de çıkış yapıyor. Ucuz bir fiyata oyuncularla buluşturulacak olan oyun PS 4’te oyuncular tarafından ortalama derecede yorumlar alınmıştı. Geliştiriciler tarafından yapılan açıklamalara göre oyunun PS Vita versiyonuyla PS 4 versiyonu arasında pek de büyük bir fark bulunmuyor.

XDEV Studio Europe’dan Rogan Ogden’in Playstation.blog’dan yaptığı bir açıklamayla Dead Nation’un 15 Nisan’da Ps Vita için çıkacağı duyuruldu.

Zombi istilası altında olan bir dünyada sağ kalan iki karakterden birini yöneteceğimiz Dead Nation, online, co-op ve uluslararası learderboard özelliğiyle 7.99$’dan satılacak.

Ogden: “Oyunun Ps4 versiyonu gibi Ps Vita sürümü de Climax Studios’daki arkadaşlarımız tarafından geliştirildi ve Ps3’deki oyunun yaşattığı klasik deneyimi tekrardan yarattılar.” Diyerek oyunun Ps Vita sürümünün de oldukça iddialı olduğunu belirtti.

Oyunun DLC paketi The Road to Devastation ise 3.99$’dan satılacak. Hatırlatmak isteriz ki Dead Nation cross-buy bir yapımdır. Yani oyuna Ps4 veya Ps3’de sahipseniz Ps Vita içinde bedava indirebilirsiniz.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar