Anasayfa » PC » Divinity: Original Sin’e Hardcore Modu Geliyor!

Divinity: Original Sin’e Hardcore Modu Geliyor!

Divinity Original Sin

RPG dünyasının en önemli ve köklü üyelerinden biri olmasına rağmen son senelerde çıkardığı oyunlarla oyuncuları bir türlü tatmin etmeyi başaramayan Divinity, Larian Studios’un eline geçmesinin ardından sadece oyuncuların isteği ve beklentileri yönünde geliştirilmiş, bunun sonucunda da beklenmedik bir başarı elde etmişti. Önümüzdeki senelerde de aynı tarzda geliştirileceği açıklanan Divinity: Original Sin hakkında gelen bir başka güzel haber de oyuna Hardcore oyun modunun eklenmek üzere olduğu.

Larian Studios’un Kickstarter üzerinden paylaştığı bilgilere göre 2015’in başlarında Divinity: Original Sin’e yeni bir güncelleme gelecek. Bu güncellemeyle beraber oyuna Hardcore oyun modu eklenecek. Bu modda yeni yetenekler bulunacakken, yeni taktik tarzları karşımıza çıkacak. Tabii ki bu modda daha zorlu bir oyun deneyimi oyuncuları bekliyor olacak.

Bu modun haricinde firma, Divinity: Original Sin’in ekonomisini değiştirmeyi, yeni hikaye ve karakter eklemeleri yapmayı düşünüyor. Ayrıca oyuna kontrolcü desteğinin eklenmesi de, firmanın yeni güncellemede düşündüğü yeniliklerden birisi.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar