Anasayfa » Mobil oyun » Dragon Ball Fighter Z

Dragon Ball Fighter Z

Anime versiyonunun takipçilerinin merakla beklediği Dragon Ball Fighter Z için ilk yorumlar gelmeye başladı. Oyunun sunduğu sahnelerdeki epik öğeler, kişinin kendi kontrolüne bırakıldığı için alkışı hak ediyor diyebiliriz. Çünkü animedeki en çok ilgi çeken yer bu kısımlardı ve oyun firması bunu atlamayarak önemli bir işe imza atmış.

Arc System Works imzası taşıyan oyunun Dünya’daki dağıtımını üstlenen firma ise Bandai Namco. İkilinin daha önce de birlikteliklerini takip etme şansımız olmuştu ve Dragon Ball Fighter Z ile, gerçekten beklentiler karşılanmış vaziyette. Oyunda Social Hub adı verilen bir toplanma alanı bulunuyor. Oyun dünyasının Call Of Duty ve Destiny 2 gibi örneklerden de aşina olduğu bu bölge, karakterlerin arasında etkileşim gözlenebilen bir mekan. Mekana gelerek karakterlerin mini versiyonları ile dolaşma imkanına sahip oluyorsunuz ve farklı NPC’ler keşfedebiliyorsunuz.

Oyunun hikaye modu da mevcut. İlginç olan ise Goku’yu bizzat kendinizin yönetiyor oluşu. Yani oyundaki karakter aslında siz oluyorsunuz. Oyunun grafikleri de farkını ortaya koyan noktalardan birisi.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar