Anasayfa » Editör'ün Seçtikleri, PC » Dungeons & Dragons Yapımcılarından Yeni Oyun

Dungeons & Dragons Yapımcılarından Yeni Oyun

Dungeons & Dragons

Oyun tarihinin efsaneleri arasında yer alan strateji oyunun Dungeons & Dragons, Strategic Simulations Inc. adlı bir firma tarafından geliştirilmişti. Aradan belli bir zaman geçtikten sonra içeride belli bir kesim artık aynı firmayla anlaşamaz hale geldi ve ayrılarak Tactical Simulations Interactive adında bir firma kurdular. Bu firmanın ilk oyunu da tanıtıldı: Seven Dragon Saga. Ancak oyunun çıkışını gerçekleştirebilmesi için 450 bin dolar toplaması gerekiyor.

Seven Dragon Saga adlı yeni oyunda altı karakteri yönlendireceğiz. Oyunun hikayesi, halkını kötü güçlere karşı savunmaya çalışan bir imparatorluğun etrafında şekillenecek. Geliştirici ekip oyunda keşfetmeye dayalı ve yan görevlerle çeşitlendirilmiş bir hikayenin yer alacağını belirtiyor. Bahsettiğimiz bu RPG oyunu sıra tabanlı bir savaş mekaniği benimseyecek. Yapım şu an için PC, Mac ve Linux için geliştirilmekte.

Seven Dragon Saga, Kickstarter üzerinden 450,000 dolar toplamayı hedefliyor. Oyunun Kickstarter sayfasına buradan ulaşabilir ve yapımı beğendiyseniz destek olabilirsiniz.

Dungeons & Dragons Kickstarter Projesi

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar