Anasayfa » Genel » Elite Aktif 65t Kulaklık

Elite Aktif 65t Kulaklık

Jaybird Run gerçekten kablosuz kulaklıklara uyduklarını gördüm. Bu model, onları taktıktan sonra, kulak kanallarınız biraz kaşınmaya başlayabilir. Çok grafik almak için değil, sadece bir an için tomurcuğu çıkardım, pembemsi parmağımı kulağımın içine hızlı bir çizik attı, sonra tomurcuğu tekrar yerleştirdim. Sorun çözüldü.

Teknik olarak, Elite 65t, bir spor modeli olarak kabul edilmez, ancak IP55 dereceli tasarımı, sıçramaya ve toza karşı dayanıklı olmasını sağlar. Standart Elite 65t’yi spor salonunda kullandım ve koşarken kullanmaya başladım. Ancak Elite Active 65t’nin uzun vadede onları biraz daha dayanıklı hale getirmesi gereken ilave bir ter direnci derecesi var.

Hem standart Elit 65t hem de Elit Active 65t, mütevazi tempolu 3 kilometrelik koşularım sırasında kulağımda güvenli bir şekilde kaldı ve Active’in özel kaplamasının uyum açısından gerçek bir fark yarattığını anlamadım.

Hem Elite 65t hem de Elite Active 65t, cihazlarda görünmeye yeni başlayan daha istikrarlı bir kablosuz bağlantı kurması beklenen Bluetooth 5.0 ile donatılmıştır. Elbette, Bluetooth’un önceki sürümleriyle de uyumludur.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar