Anasayfa » Editör'ün Seçtikleri » En çok oynanan iOS oyunları

En çok oynanan iOS oyunları

Mobil oyun sektöründeki artış her geçen gün devam ederken bilgisayar oyunlarının artık boşalmaya başladığını, sektörün sadece mobil ile oyun konsollarına kaldığını belirtelim. Hal öyle bir duruma geldi ki Rockstar Games ile GTA 5’i PC’de çıkarmayacaklarını, sadece PS3 için geliştireceklerini dile getirmişti. Şimdi sizlere en çok oynanan iOS oyunlarını aktarıyoruz. Bunların başında gelen isim 1001 Attempts oluyor. Nesne ve taş toplamak için verdiğiniz mücadele gerçekten zevkliyken oyunda bulunan 80’s teması da güzel anıları canlandıracaktır. İşte 1001 Attempts fragmanı.

iOS işletim sistemli telefonlarda, yani Apple markalı telefonlarda oynanan bir diğer oyun ise AVP: Evolution. Aliens ve Predetors’ların savaşını canlandıracağımız bu oyun daha önceden PC ve konsollarda oyuncular ile buluşmuştu. Oyunun mobil versiyonu da en az konsol versiyonu kadar zevkli. İşte AVP: Evolution fragmanı.

iOS üzerinden en çok oynana oyunlar listesinde yer alan bir diğer isim de Cognition: Episode 1. Burada bir FBI ajanını kontrol edeceksiniz ve geçmişi görebilme yeteneğiniz bulunuyor. İpuçlarını toplayarak zanlıyı bulmak size kalmış. İşte Cognition: Episode 1 fragmanı.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar