Anasayfa » Facebook » En İyi Facebook Oyunları Nelerdir?

En İyi Facebook Oyunları Nelerdir?

Facebook dünya çapındaki en popüler sosyal medya uygulamalarından bir tanesi olarak bilinmektedir. Facebook her ne kadar “eski arkadaşları bulma” uygulaması olarak tasarlansa da günümüzde Facebookta oyunlar da oynanabilmektedir. Hatta pek çok oyun severin Facebook arkadaşlarıyla, platform üzerinden oyun oynadığı bilinmektedir.

Facebook’ta oynayabileceğiniz pek çok oyun vardır. Bunlardan bir tanesi herkesin yakından bildiği FarmWille oyunudur. Bu oyunda kendi bahçenizi kurarak, bitki, meyve ve sebze yetiştirebilirsiniz. Oldukça eğlenceli bir oyun olarak bilinen FarmWille’in benzeri olan Mucit Köy gibi pek çok oyun da bulunmaktadır.

Eğer okey oynamayı çok seviyorsanız Facebook üzerinden okey de oynayabilirsiniz. Okey açısından genellikle Okey 101 Plus oyunu tercih edilmektedir. Bu oyunda dilerseniz tanımadığınız dilerseniz de kendi Facebook arkadaşlarınızla oyun oynayabilirsiniz.

Elbette kart oyunlarını sevenler için de oyunlar yer almaktadır. Facebook’un şans ve kart oyunların biri olarak bilinen ve hatta dünya çapında da çok sevilen Texas Hold’em Poker oyunu, her gün yüz binlerce insan tarafından oynanmaktadır.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar