Anasayfa » Mobil oyun » En İyi Mobil Oyunları

En İyi Mobil Oyunları

Hangi işletim sistemine sahip olursa olsun, çoğu akıllı telefonun en sık kullanılan özelliklerinden biri de mobil oyunlar oluyor. Hatta öyle ki çoğu kişi saatlerce telefonundan ayrılamayacak kadar bu oyunlara kendini kaptırıp okul, iş veya sosyal ortamlarına geç kalabiliyor. Sürekli oynanan ve en çok tercih edilen mobil oyunları ile sizlerde sık sık haşır neşir oluyorsanız hem çok iyi olup hem de ücretsiz sunulan oyunlara bir göz atabilirsiniz.

Ücretsiz Mobil Oyunlar

Her yaştan insanın kendini kaptırdığı ve başarıdan başarıya koşmayı istediği ücretsiz mobil oyunlar arasında en sık tercih edilenler listemize bir bakmalısınız.

  • Asphalt 8 Airborne: Hız tutkunların oynamadan duramadığı bu mobil oyun içerisinde sunulan grafiklerden tutunda, güçlü kontrol panellerine kadar gerçek araç kullanıyormuşsunuz hissi oluşturuyor.
  • Hearthstone (Heroes of Warcraft): Stratejik oyunları seven ve her koşulda bir sonraki hamleyi planlamayı isteyenlerin kesinlikle oynaması gereken bu uygulama öğrenmesi kolay fakat ayrılması zor oyunların başında geliyor.
  • Stranger Things (The Game): Özellikle 80’ler ve 90’ların çocuklarına hitap eden oyun içerisinde adeta bir zaman döngüsüne kapılıyorsunuz. Hem nostaljik hem de maceradan maceraya koşacağınız oyun ile çocukluğunuzun en tatlı anlarına şahit olabileceksiniz.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar