Anasayfa » Play Station » En Popüler 6 Playstation Oyunu

En Popüler 6 Playstation Oyunu

Oyunlar, keyifli vakit geçirmemizi sağlayan dünyanın en eğlenceli aktivitelerinden biridir. Hele ki sırf bu iş için tasarlanan aygıtlar varsa, o zaman tadından yenmez. Mesela Playstationlar… Evet belki de birçok oyun bilgisayardan oynanabiliyor ancak playstation keyif bir başka. Biz de bu yazımızda sizler için en çok tercih edilen PS ürünlerini Teknosa kalitesi ile derlemeye karar verdik. Bakalım en çok rağbet gören ve trend haline gelen oyunlar hangileriymiş?

The Last of Us 2 Standart PS4 Oyun

Playstation oyunları denildiği zaman akla ilk gelen en iyi kurgusal oyunlardan biri hiç şüphesiz The Last Of Us serisidir. Bilindiği üzere serinin ilk oyununda Dünya’ yı yerle bir eden bir salgın ve etkileri anlatılmıştı. Bu esnada kahramanlarımız, salgın etkisinde olan zombiler ile kıran kırana bir mücadele içerisindeydi. The Last Of Us 2 Standart Ps4 Oyun da ise Joe ve Ellie artık bu dünya içerisinde kendilerine yeni bir düzen kuruyorlar ve tam da bu esnada farklı olaylar gerçekleşiyor. Bu seride daha çok Ellie karakteri ve onun maceralarına tanıklık ediyoruz. Tıpkı ilk oyunu gibi bu seride de mükemmel efektler ve tatmin edici bir kurgu ile karşımıza çıkan The Last Of Us 2 mutlaka herkesin oynaması gereken bir PS 4 oyunu.

Aral Call Of Duty Black Ops 4 Ps4 Oyun 

Call Of Duty hem bilgisayar hem de PS oyunlarının en çok tercih edilen oyunlarından biridir. Bunun için oyunun epey haklı sebepleri var. Başarılı görüntü ve ses efektleri sayesinde adeta oyunun içindeymişsiniz gibi hissettiren Aral Call Of Duty Black Ops Ps4 Oyun sizleri yine hayal kırıklığını uğratmıyor ve beklentilerinizi sonuna kadar karşılıyor.

Sony Just Cause 4 Ps4 Oyun 

Farklı bir oyun kurgusu ve görsel efektlere doymak isteyenlerin beklentisini karşılayacak bir oyunla karşınızdayız: Sony Just Cause 4 Ps4 Oyun. Bu oyunda senaryoya yeni karakterler eklenmektedir ve Rico Rodrigez artık dünyanın en güçlü ordusunu el geçirmiştir. Ancak kahramanımızın aklında bir takım soru işaretleri vardır ve bunları gidermek için yollara düşmektedir.

Bu oyun içerisinde 4 tane ana bölge olmak üzere yaklaşık 18 tane de alt bölge yer almaktadır. Asıl ilginç kısım ise bu her bölgenin kendisine özgü iklimi bulunmaktadır. Yani görüldüğü üzere oyunun içerisinde her ayrıntı detaylı bir şekilde ele alınmıştır.

Sony Nba 2K19 Ps4 Oyun 

Üzerinden ne kadar zaman geçerse geçsin popülaritesini hiç kaybetmeyecek bir oyun NBA oyunu. Her sene Sony tarafından yeni bir versiyonu çıkarılan bu kaliteli spor oyununun bu versiyonu da spor ve oyun severleri tek bir çayı altında topluyor. Eğer Sony Nba 2K19 Ps4 Oyun ve diğer versiyonlarını halen denemediyseniz mutlaka oynamanızı tavsiye ederiz.

Grand Theft Auto V SE INT PS4 Oyun 

Birbirinden tamamen farklı olan 3 farklı suçlunun hikayesi ve aslında hayatlarını nasıl tehlikeye attıklarını anlatan Grand Theft Auto V SE INT PS4 Oyun’ u hala denemeyenler varsa diye Teknosa’ uygun fiyatlarla sizleri beklemekte.

FIFA 21 PS4 OYUN

Ve tabi ki spor oyunlarının şahı olan Fifa’ yı nasıl unutabiliriz? Tıpkı diğer oyunları gibi bizi keyif içerisinde bırakan, ayrıca yenilenen ve gelişen özellikleri ile artık galibiyete daha yakın olmamızı sağlayan Fifa 21 Ps4 oyun mutlaka oynamanız gereken bir oyun.

Daha fazla oyun seçeneği için https://www.teknosa.com/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar