Anasayfa » Editör'ün Seçtikleri » Enbiosis Ürünleri İle Bağırsaklar Mutlu!

Enbiosis Ürünleri İle Bağırsaklar Mutlu!

Enbıosıs bağırsaktaki tüm bakterileri, yeni nesil teknolojisi ile önleyen bir üründür. Diyetisyen desteği, kişiye özel probiyotikler ile kişilerin kendi beslenme programlarına uygun ürünler yer almaktadır. Bağırsaktan kaynaklı ileride oluşabilecek hastalıkların, bu ürünler ile beraber önüne geçilir.

Ibs Huzurlu Huzursuz Bağırsak Sendromu  Çözüm Paketi

Huzursuz bağırsak sendromları için sunulan çözüm paketi ibs, %78’in üzerinde kullanıldığı görülmüş, başarı sağlayan üründür. Uygun ve ekonomik fiyatı ile deneyimleyebilirsiniz. Doğru beslenme sonrasında alınan özel probiyotik destek, bağırsaklarda mükemmel bir denge oluşturur.

  • Huzursuz bağırsak sendromu çözüm paketi ile 1 aylık probiyotik çoğunluğun tercihindedir .
  • Bağırsak mikrobiyomunun bozulması ile beraber, kronik hastalıklar oluşmaya başlar. Bunun önüne geçmek için sağlık paketine dahil olan ürünü, kullanabilirsiniz. Bakterilerin ihtiyaç duyduğu her türlü besini, sağlar.

Kişiye Özel Wellness Paketi

Kişiye Özel Wellness Paketi, oluşabilecek bağırsak problemlerinin önüne geçme de oldukça etkili bir üründür.

  • Tamamen kişiye özel geliştirilmiş, probiyotik diyetisyen desteği ile 6 haftalık seçeneği bulunur.
  • Kişiye özel probiyotik desteği ise 1 aylık olarak yer alır. Mikrobiyom analizi sonrasında gönderilmektedir.

Mikrobiyom Analiz Kiti

Mikrobiyom analiz kiti, bağırsaklarınızda yaşam kalitenizi etkileyen sorunlar varsa bunlar için çözüm niteliği taşır.

  • Düzenli kullanımda, muhteşem bir şekilde bağırsaklarınızı rahatlatmaktadır.
  • Huzursuz bağırsak sendromlarında, düzenli beslenme programı ile beraber kullanmanız gerekir. Bütçeye uygun fiyatıyla, sistemden satın alabilirsiniz.

Kronik Kabızlık Çözüm Paketi

Kronik kabızlık çözüm paketi, kabızlık problemlerinde anlık çözüm istediğinizde kullanabileceğiniz bir üründür. Kabızlık, günlük yaşamda hayatı olumsuz eden bir problemdir. Bağırsakları harekete geçirdiği gibi bağırsak bakterilerinin ihtiyaçlarına yönelik olarak üretilmektedir. Yaklaşık olarak ürünü kullanan kişilerde, %83 oranında başarıya sahip olduğu görülmüştür. Beslenme programlarınıza göre düzenli bir şekilde kullanmalısınız. Harici kullanımı önerilmez. Tamamen bütçeye uygun fiyatıyla sunuluyor.

Fonksiyonel Mikrobiyom Analiz Kiti

Fonksiyonel mikrobiyom analiz kiti, ilk olarak doktorunuz tarafından değerlendirilip ardından doktor tavsiyesi ile alınmaktadır.

  • Bağırsaklarda yaşamı olumsuz eden problemlerde, analiz kiti düzenli bir şekilde kullanmalı. Kişinin yaş ve kilo durumuna göre nasıl kullanması gerektiği doktor tarafından oluşturulan testlere göre belirlenmektedir.
  • Düzenli kullanılırsa; Etkilerinin görülebileceğini söyleyebiliriz. Harici kullanım kesinlikle önerilmez. Burada yaş ya da kilo durumuna göre istenmeyen problem oluşturabilir. Düzenli beslenme programları ile beraber kullanmanız daha doğru olur. Fonksiyonel analiz paketi ve kişiye özel probiyotik, 1 aylık paketler olarak sunulmaktadır. Kendinize en uygun paketi tercih edebilirsiniz.

Enbiosis, muhteşem teknolojisi ile bağırsak hastalıklarında önleyici üründür. Bağırsak hastalıkları, bağırsakla beraber başlar birçok hastalık için geliştirilen teknoloji ile önlenmektedir. 1 aylık ya da beslenme programlarına göre paketler bulunur. Kendinize en uygun paketler için enbiosis.com ziyaret edebilirsiniz. Satın almak için hemen sayfaya tıklayın.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar