Anasayfa » Editör'ün Seçtikleri, PC, Play Station, Xbox One » Far Cry 4 Himalayalar’da

Far Cry 4 Himalayalar’da

far_cry_3_yeni_trailer
Far Cry 4 Himalayalar’da, Oyun severler için çok iyi 2 haberimiz var! İlk olarak PC ve konsollar için hazırlıkları devam eden Far Cry serisinin 4. oyununa dair önemli bir ipucu daha ortaya çıktı: Far Cry 4, Eurogamer’dan gelen bilgiye göre dünyanın en zorlu doğa koşullarına sahip noktaları arasındaki Himalaya Dağı eteklerinde geçecek, Kar ve soğukla birlikte dağ-tepe demeden engellerin aşılmaya çalışılacağı, üstelik bölgedeki fillerin oyun senaryosuna dahil edildiği belirtildi. Ayrıca çıkış tarihi de açıklandı.

Heyecan dolu olacağına dair emareleri yavaş yavaş günyüne çıkan Far Cry 4 oyununda; Pakistan, Hindistan, Çin, Nepal ve Butan’ dan geçen 2400 km uzunluğundaki Himalaya dağ zincirinin hangi noktalarının oyuna dahil edileceği ise henüz kesinlik kazanmış değil. Buna karşın doğal zorlukların yanı sıra bölgedeki pek de tekin olmayan ortamın da oyuna heyecan katacak faktörler arasında yer alabileceğini söylemek yanlış olmaz.

Gelen haberlere göre Far Cry 4, oyun dünyası için yılın en önemli etkinlikleri arasında olacak Electronic Entertainment Expo (E3) adını alan fuarda ilk kez görücüye çıkacak. Ve sıkı surun oyunun piyasaya çıkış tarihi 2015 yılının ilk yarısı. Far Cry 4; PC, PS4 ve Xbox One için çıkacak.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar