Anasayfa » Mobil oyun, PC, PSP, Xbox One » Football Manager İle Takım Yönetin

Football Manager İle Takım Yönetin

Daha önce hiç teknik direktörlük macerası yaşadınız mı? Cevabınız hayırsa işte size tam da fırsat! Football Manager (FM) ile kendi takımınızı kurun ve o takımın teknik direktörü olarak takımınızı yönetin! Futbol severler futbola şimdi bir de bu perdeden bakacak ve eminiz ki çok da sevecekler.

Web tabanlı oynanmakta olan Football Manager oyunu için kendinize bir karakter oluşturuyorsunuz. Karakteri oluşturduktan hemen sonra dilediğiniz takımı seçerek oyuna başlıyorsunuz. Oyuna başladıktan sonra takım içerisinde kendi taktiklerinizi ve kendi stratejilerinizi takıma aktarıyorsunuz. Gerçek hayatla bire bir aynı olup yönetimle içli dışlı olan bir oyun! Amaç yönetimin istediklerini kendi stratejilerinizle birlikte yerine getirmek. Oyundaki karakter gerçek hayatta bir teknik direktörün yaptığı her şeyi yapıyor ve sizin kendinizi gerçek bir teknik direktör gibi hissetmenize sebep oluyor.

Futbol severlerin ve bir takım yönetmek isteyenlerin severek uzun saatler boyunca oynamaktan sıkılmayacağı bu oyunla takımınızı kusursuz hale getirebilirsiniz!

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar