Anasayfa » Xbox One » Forza Motorsport 6 Oyun Tanıtımı

Forza Motorsport 6 Oyun Tanıtımı

Xbox One modelini sunduğundan bari bu modelle uyumlu olarak tasarlanan pek çok da oyun çıkmıştır. Çok farklı kategorilerdeki bu oyunları satın alarak Xbox One’da oynayabilirsiniz.

Bu oyunlardan bir tanesi de Forza Motorsport serisinin 6.oyunu olan Forza Motorsport 6 olarak karşımıza çıkmaktadır. Yarış oyunlarını seviyorsanız, en başarılı oyunlardan bir tanesinin Forza Motorsport olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle uzun yıllardır Xbox kullanan oyun severlerin bu konuda bizi daha iyi anlayacağını düşünüyoruz. Zira oyun serisi başladığından beri yarış oyunlarını seven her kullanıcının mutlaka oynadığı oyunlar arasında Forza Motorsport’un da yer aldığı bilinmektedir.

Başarılı grafikleri, modern tasarım ve özellikleri ile dikkat çeken Forza Motorsport 6 da serinin diğer oyunları gibi çok sevilmektedir. Yine kapalı ve yağmurlu bir havanın bulunduğu oyunda, yağmurlu zeminde motor sürmenin keyfini yaşayabilirsiniz.

Oyun yeni sürümünde hem kullanıcı hem de motor özellikleri açısından pek çok yenilik sağlamaktadır. Böylelikle yarış oyunları sektörüne yeni bir soluk getirdiğini ve bu konuda da çok başarılı olduğunu söyleyebiliriz.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar