Anasayfa » PC » Goley Kayıt Ol – Oyna

Goley Kayıt Ol – Oyna

goley

Eskiden internet üzerinde neredeyse her ay bir yeni futbol menajerlik oyunu bizlerle buluşturulurken artık bu hızın oldukça yavaşladığını söylemeliyiz. Ancak bu yavaşlama kötüye yorulmamalı, zira az sayıda oyun çıkıyor ama sık sık çıkıp kalitesiz olan oyunlara oranla çok daha kaliteli, eğlenceli ve içeriği bol oyunlar. Goley de onların arasındaki yerini aldı.

Futbol ile arası iyi olanlar için güzel bir haberimiz var; Goley. Tamamen ücretsiz olan Goley; Turkcell Superonline ve Joygame’i bir araya getiren projelerden biri. Turkcell Superonline, daha önce düzenlediği turnuvalarla yer aldığı oyun dünyasında kalıcı olduğunu Joygame’le hayata geçirdiği işbirliğiyle duyurdu. Dahası ilk aşamada Joygame lisanslı oyunların yer aldığı Superplay sayfasında oyunculara özel ilk kampanya, gerçek futbol deneyimi yaşatan GOLEY için düzenlendi. Kampanya kapsamında Turkcell Superonline fiber internet müşterileri 12 ay boyunca ayda 3 TL’ye toplam 150 TL değerinde GOLEY hediye kuponu kazanıyor.

Geçtiğimiz yılın sonlarında Türkiye’deki futbol ve oyunseverlerle buluşan Goley, tamamen lokalize içeriğe sahip bir MMO futbol oyunu. Türkiye’de bir ilk olarak Türkçe spiker desteğine sahip GOLEY’de maçlar ünlü futbol spikeri Sabri Ugan’ın seslendirmesiyle oynanıyor. Oyunda ayrıca dünyaca ünlü futbolcular yer alıyor.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar