Anasayfa » Xbox 360, Xbox One » Halo Infinite Oyun İncelemesi

Halo Infinite Oyun İncelemesi

2020 yılında geri dönen Master Chief karakteri oyun severleriyle buluşurken, Halo Infinite oyunu da Xbox oyunlar arasında yerini almaya başladı. Xbox E3 2018 yılında konferansta duyurulurken, Microsoftun en çok beklenen oyunlarından biri de dolayısıyla Halo Infiniti oyunu olarak oyun severlerin beklediği bir seriye başladı.

Bir Bilim Kurgu Oyunu Halo Infinite

UNSC askerleri ile başlayan oyun, master Chief ile başlıyor. Sinematik bir görünüme sahip olan oyun uzayda geçecek bir hikayeyi konu alırken, heyecan dolu dakikalarda oyuncuları bekliyor. Bir uzay gemisinde geçen ilginç olaylarla baş etmeye çalışırken, aynı zamanda ölümle de yarışıyorsunuz. Master Chief ile heyecan dolu bir hikayede buluşmak için Halo Infinite ilginç bir kurguya da sahip.

Gerçekçi grafikleri ve oyun mekaniği açısından kendinizi bir filmin içinde hissedeceğiniz oyun, geliştirilmiş yeni oyun motoruyla hem PC hem de Xbox oyunları arasında yer alıyor. Uzay gemisinden, uzay boşluğuna ilerleyen bu oyunda özel kıyafetiniz ve silahlarınızla neler yapabileceğinizi oyun sırasında keşif edebilirsiniz.

 

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar