Anasayfa » Mobil oyun » Harry Potter Oyunu Piyasaya Sürüldü

Harry Potter Oyunu Piyasaya Sürüldü

Harry Potter’in okuduğu okulda, Harry’den daha önce öğrenci olmak için oluşturulmuş uygulama gerilim ve heyecan dolu bir hikayeye sahip. Harry Potter adıyla piyasaya sunulan fakat oyunda Harry Potter bulunmaması nedeniyle tepki çeken uygulamada öğretmenler aynıdır. Profesör Dumbledore, Snape ve diğer tüm güçlü karakterlerin yer aldığı oyunda büyüleri öğrenmeniz gerekiyor. Nasıl yapılacağını öğrendiğiniz büyüleri düşmanlarınıza karşı kullanabilir, sevdiklerinizi savunmak için elinizden geleni yapabilirsiniz. Ayrıca rakiplerinizle düello yapabilir ve okulda ittifaklar kurabilirsiniz.

Oyun Android Cihazlarda Oynanabiliyor

Sadece Android cihazlar için oynanabilecek şekilde üretilen oyunun özellikle Harry Potter serisinde olduğu gibi bir yapıya sahip olması dikkat çekiyor. Oyunda Harry ve diğer öğrenci karakterler bulunmuyor. Bunun temel nedeni olarak da oyunun daha eski bir zaman diliminde geçmesinden söz ediliyor.

Öğretmenlerin aynı olduğu uygulamada büyü yapmayı öğreniyor, derslere katılıyor, arkadaşlarınızla vakit geçiriyor ve görevleri yerine getiriyorsunuz. Teması, oyun hikayesi ve grafikleriyle beklentileri karşılayan Hogwarts Mystery ile hikayeyi oyun içerisinde öğrenebiliyorsunuz.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar