Anasayfa » Mobil oyun » Hayalinizdeki PC’yi Bedavaya Toplatan Oyun

Hayalinizdeki PC’yi Bedavaya Toplatan Oyun

Binlerce Dolar değerindeki toplayabilmeniz için gerekli olan her şeyi özel görevlerle temin edebileceğiniz bir oyun oluşturulmuştur. Para kazanarak özel ekipmanlar alabileceğiniz oyun için özel olarak tamir de yapabilir ve bilgisayarın nasıl çalıştığı, nasıl kurulabileceği hakkında detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Bedava PC toplama oyunları arasında gösterilen uygulamada sağ üstte paranız, masanızda kasa ve ekipmanları alabilmek için de yapmanız gereken görevler bulunuyor. Steam’de yer alan oyun için siparişlerinizi verebilir ve her bir görevi yerine getirerek en iyi bilgisayara sahip olabilirsiniz.

PC Building Simülatör Steam’de Satışa Sunuldu

Bugüne kadar toplamda 100 bin adet satış gerçekleştirilmiş olması ve oyunun genel olarak teknik parçaların toplanmasına dayanması dikkat çekiyor. Gerçekten sevilen oyunlar arasında yer alabilmesi için bazı detaylara daha dikkatli bir şekilde davranılması oldukça önemlidir.

Özellikle çeşitli görevlerin bulunması ve bunları yaptıktan sonra bilgisayarınızı geliştirebiliyor olmanız, yapmış olduğunuz yükseltmelere bağlı olarak şekilleniyor. PC Building Simulatör oyununu steamdan satın alabilir, bilgisayarınızda tüm görevleriyle birlikte sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar