Anasayfa » Editör'ün Seçtikleri » Hayvanlar İçin Ürünler; Dodomama!

Hayvanlar İçin Ürünler; Dodomama!

Sessiz dostlara her zaman taze ve kaliteli mama sunan Dodo mama veteriner hekim hizmeti ile de tercih ediliyor. Sosyal medya hesapları üzerinden tüm soruların yöneltildiği firmanın tüm ürünlerine erişim oldukça kolay!

Kedi Maması

Kedi mamalarının seçiminde yaş ve ırk gibi çeşitli konulara dikkat ederek hareket etmek gerekir. Dodomama kedi maması seçenekleri içerisinde en çok tercih edilen marka ürünlerini bulmak mümkün. Proplan, Gimcat, natures protection, sanabella ve spectrum markaları ile birlikte birçok farklı markanın çeşitleri sitede yer alıyor.

Yavru ve yetişkin kedi maması çeşitleri ile birlikte ayrıca kısırlaştırılmış, light ya da özel amaçlı ödül mamaları gibi onlarca farklı seçenek sevimli dostlar için satışa sunuluyor.

Canvit Barf Salmon Oil 500 Ml Köpekler İçin Balık Yağı

Kedi ve köpeklerde doğal gelişim sürecini desteklemek ve metabolizmayı kontrol altında tutmak için mamaya karıştırılarak kullanılan Canvit barf salmon oil balık yağı etkisini arttırmak için uzun süreli kullanımı gerekmekte.

Tüy kalitesini arttırarak dökülmesini önleyen ürün aynı zamanda diş sağlığı başta olmak üzere göz, kalp ve kemik için önemli. Hayvanların omega 3 balık yağı ihtiyacını karşılamak için tercih edilen ürün her cinsten hayvan için kullanıma uygun.

Canvit Aminosol Vitamin Ve Aminoasit Solüsyonu 150 Ml

Düzenli kullanılması halinde sindirim sistemi sorunları başta olmak üzere beslenme sorunu tüy ve deri sağlığı gibi etkiye sahip olan Canvit aminosol vitamin ve aminoasit solüsyonu birçok hayvan türünde kullanılmakta.

Özellikle gebelik, hastalık, stres ve gelişim dönemlerinde yem katkısı olarak tercih edilen ürün cerrahi operasyonlarda da destek sağlamakta.

İçeriğinde vitamin B6, vitamin B1, vitamin B2, pantotinik asit, niasin, kolin klorit ve biotin bulunmakta. Ürün bileşenlerinde ayrıca aminoasitler olarak sodyum klorür, magnezyum klorür, lizin, metiyonin, L-triptofan ve L-treonin yer almakta.

Siz de can dostunuzun sağlıklı beslenmesi ve sağlığını korumasını istiyorsanız yapmanız gereken tek şey dodoma.com adresine girmek ve güvenilir şekilde alışveriş yapmaktır. Bir tık uzağınızdaki sağlıklı ve kaliteli ürün çeşitliliği sizi bekliyor.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar