Anasayfa » PC » Hearthstone’a Naxxramas geliyor!

Hearthstone’a Naxxramas geliyor!

hearthstone - naxxramas

PAX East etkinliği sonunda başladı ve bizleri fazlasıyla heyecanlandıran haberler de kendini gösterdi. İlk haberler Hearthstone’dan gelirken oyuna Curse of Naxxramas adında yeni bir paketin ekleneceği ve bu paketle birlikte 30 yeni kartın daha oyuna dahil edileceği açıklandı. Bunun yanı sıra yeni paket oyuna bir de Adventure mod ekliyor.

Adventure Mode’u World of Warcraft’ın zindan sistemine benzetiyor Blizzard. Bilgisayar kontrolündeki boss’ları yendikçe onlardan düşen kartları lootlayacakmışız. Naxxramas orijinalinde de olduğu gibi bir çok kanattan oluşacak ve her hafta bir kanat aktif olacak. Sadece ilk kanat ücretsiz olarak oyunculara açık olacak, diğer kanatlarda oynayabilmek için aynen Arena’ya girebilmek için olduğu gibi altın ya da gerçek para ödememiz gerekecek. (Tek sefer para ödedikten sonra istediğiniz kadar girebileceksiniz ama) Bütün buna ek olarak bir de “Class Challenges” denilen bir mücadele türü daha ekleneceği söyleniyor ki, bunda da Blizzard’ın önceden oluşturduğu belli destelerle sınıfımızı en iyi şekilde oynamaya çalışacağız.

Tüm bu güzel yeniliklere kavuşmamız ise sadece birkaç ay içerisinde gerçekleşecek. Curse of Naxxramas bu senenin yaz aylarında aktif hale geçecek. Buna ek olarak Hearthstone’un şu anki versiyonu da 1-2 hafta içerisinde bütün iPad kullanıcıları için çıkmış olacak.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar