Anasayfa » Genel » Homefront: The Revolution’dan ilk bilgiler

Homefront: The Revolution’dan ilk bilgiler

Homefront The Revolution

Bu aralar oyun dünyasının FPS kategorisinde hareketli haftalar yaşanıyor. Dark Raid’in de Steam üzerinden satışa sunulmasının ardından şimdi de Homefront’un yeni oyunundan yeni bilgiler geldi. İsveçli perakendecilerin internete sızdırdığı bilgilere göre yeni oyunun adı Homefront: The Revolution olacak. Aşağıda fragmanını sunmuş olduğumuz oyunun grafik kalitesinin fazlasıyla iyi olduğunu söylememiz gerekiyor. Tabi FPS oyunlarda en önemli konulardan biri de senaryo, en az görüntü kalitesi kadar.

Homefront markasının bir sonraki halkasının adı Homefront: The Revolution olacak. Oyunun hikayesi hakkında herhangi bir detay paylaşılmadı ancak oyunun 2015 yılında çıkacağı ve dağıtımcısının Deep Silver olacağı sızdırıldı. Ayrıca paylaşılan resim, oyunun PS4 sürümüne ait olduğu için, oyunun en azından bir önceki nesle çıkış yapıp yapamayacağı hakkında bir yorum yapamıyoruz.

Son olarak Crytek, haftasonu gerçekleşecek E3’e üç farklı yapımla katılacak. Bunlardan ilki Homefront: The Revolution olacak. Firmanın, E3’te göstereceği diğer bir yapım ise geçtiğimiz hafta resmiyet kazanan Arena of Fate olacak. Crytek’in, E3’te sunumunu üstleneceği son oyun ise “Project Grave” kod adlı bir yapım olacak.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar