Anasayfa » Mobil oyun » İki Türkçe Sürüm Oyun

İki Türkçe Sürüm Oyun

Bugün sizlere oynaması oldukça zevkli bize çok yakın iki Türkçe sürüm oyun alternatifinden bahsedeceğiz. Bize yakın, çünkü her iki oyun da gerçek bir Türk sürümü ile can bulmuş durumda. Ülkemizde her geçen gün kendini daha da gösteren Türk oyun tasarımcı arkadaşlarımızın çok daha başarılı işler gerçekleştireceğine eminiz. Şu anda bile oldukça keyifli olan bu iki oyunun mutlaka mobil versiyonlarını denemenizi tavsiye ederiz.

Ölümsüzlük Suyu ve Dolmuş Driver

Evliya Çelebi: Ölümsüzlük Suyu; bir Peak Games yapımı oyunlardan. Sonsuzluğa koşmak için geçerli olan oyun ekranında Mısır’dan Türkiye sınırlarına kadar serüvenine tanık olacağımız Evliya Çelebi ana kahraman. Oyunda ilerlerken bir yandan altınları toplayarak ilerlemeniz ve yolda karşınıza çıkacak ola güçlendiricileri almanız gerekiyor.

Dolmuş Driver oyunu ise bizi bize anlatan klasik bir dolmuşçu oyunu. İnanılmaz keyifli ve yanmazsanız yol boyunca daha farklı güçlendiriciler ile işinizi kolay hale getiriyorsunuz. Karakterlerden Genco, Dayı ya da Kartal olanı seçerek şoför oluyorsunuz ve esas macera orada başlıyor.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar