Anasayfa » Editör'ün Seçtikleri, PC » Inversion İnceleme

Inversion İnceleme

Inversion denen bu olağanüstü oyunda başlangıçta iki tane kahramanımız var; Davis ve komşusu Leo. Eve arabalarıyla dönerken olağanüstü olaylarla karşılaşan iki arkadaşı büyük bir serüven bekliyor, ama siz sadece Davis’i kontrol edeceksiniz.

Uzaydan dünyaya inen bir grup uzaylı -çete- önüne ne gelirse acımasızca yok ediyor bir aslanın ceylan sürüsüne saldırması gibi. Bu uzaylılar etrafı darmaduman ederken ilk göreviniz karınızı ve kızınızı bulmak olacak, standart oyun hikayesi.

Aslında yukarıda söylediğim gibi oyun o kadar da olağanüstü değil. Sizi heyecanlandırmak için söylenmiş bir kelimeydi. Oyunun senaryosu ne kadar basitse grafikleri ve ses efektleri de öyle. Yani sıradan bir third person shooter oyunu olmuş diyebiliriz. Ayrıca oyunda çok sınırlama var. Biz oyunseverlerin istediğinin aksine istediğimiz objeyi parçalayamıyor, istediğimiz kapıyı açamıyoruz; sinir bozucu.

Oyunda bir değişik saçmalık da normal hayatta zayıf olan objelere oyunda süper güç verilmiş olması. Koltuğa ateş ettiğinizde arkadan çıkmıyor, aksine sadece bir çizik oluşturuyor…

Oyun single player’daki hayal kırıklığının aksine multiplayer modda biraz daha oynanabilir durumda.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar