Anasayfa » Mobil oyun » Kısa Süreliğine Ücretsiz Mobil Oyunlar

Kısa Süreliğine Ücretsiz Mobil Oyunlar

Android cihazlar için özel olarak tasarlanan mobil oyunların Temmuz ayındaki ücretsiz içerikleri yayınlandı. Sadece birkaç gün içerisinde indirilebilecek ve bedavaya oynanabilecek yapıda olan oyunlar arasında strateji, savaş, simülasyon ve yarış türündeki uygulamalar da bulunuyor. Ücretsiz oyunlar arasında yer alan her bir oyunun yüksek değerlere sahip olması ise, her birinin indirilerek değerlendirilmesini sağlıyor.

Ücretsiz Oyunlar Listesi

Ücretsiz oyunlar arasında, normalde 1,99 Türk Lirası olan fakat ücretsiz olarak indirilmeye uygun yapıda olan Bergen Tour App bulunuyor. Smart Swipe Launcher – Quick Arc Launcher oyunu 16,99 Türk Lirası yerine bedavaya indirilebilecek yapıdadır. Venus in HD Gyro 3D XL Version oyunu 9,09 TL yerine, ücretsiz olarak yayınlanıyor. 0Quotes oyunu 1,79 Türk Lirası olan değeri yerine ücretsiz olacak indirilebilecek oyunlardan bir tanesidir.

Rainbow Dash oyunu 7,59 TL yerine ücretsiz indirilebiliyor. Charlie’s Planet oyunu 6,69 TL yerine ücretsizdir. Unvaders 2 oyunu 1,99 TL, GoBotix oyunu 2,99 TL, Food Diary 7,43 Türk Lirası yerine ücretsiz mobil oyunlar arasında bulunuyor.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar