Anasayfa » Editör'ün Seçtikleri » Koşu Ayakkabısında ASİCS

Koşu Ayakkabısında ASİCS

Kadın, erkek, çocuk bireylere özgü her türden ayakkabı modeli için uğraşmadan, yorulmadan bulabilmenize ve ulaşabilmenize imkan sunan asicstr.com Koşu Ayakkabısında ASİCS ile rahat edin. Sportif faaliyetlerinizin en büyük destekçisi olan asics ayakkabılarınız ile ayaklarınız her daim konforlu olacak.

Gel-Kayano 28 Lite-Show Kadın Pembe Koşu Ayakkabısı 1012B187-700

asicstr.com kadın bireylerin kullanımları için özel üretilmiş olan bu ürün ile ayaklarınız her daim rahat edecek.

Gel-Kayano 28 Lite-Show Kadın Pembe Koşu Ayakkabısı 1012B187-700, pembe renk olarak imal edilmiştir. Ayakkabı, loş ortamlarda dahi görünmeyi sağlayan ayrıntılar ile donanmıştır. İç tabanda bulunan astar OrthoLite x-55 ile adımlarınızın yumuşak olmasını sağlar. Dış tabanda kullanılan teknoloji ise ürünün dayanıklı olmasına katkı sunar. Ayakkabı sayası, özel olarak üretilmiş olan file ile birlikte nefes alabilir ve terletme yapmaz özelliktedir. Orta taban kısmında bulunan yastıklama teknolojisi ise koşarken rahat ve yumuşak şekilde basmanızı sağlar. Bu sayede hızlı koşularınız için sunduğu konfor ile destek oluşturur. İçe basan bireyler için ise yine orta tabanda bulunan teknoloji, ayağa denge kazandırarak bu hatalı basma şekline set oluşturur. Bu sayede daha dengeli bir yürüyüşe sahip olmanıza ve rahata kavuşmanıza olanak tanır.

Gel-Kayano 28 Lite-Show Kadın Gri Koşu Ayakkabısı 1012B149-020

asicstr.com kadın bireylerin sportif faaliyetleri için rahat şekilde kullanım sağlamalarına yardımcı olan bir ürün ile daha karşınızda.

Gel-Kayano 28 Lite-Show Kadın Gri Koşu Ayakkabısı 1012B149-020, gri renkte olup; alt tabanı mavi, turuncu ve siyah renk ile model oluşturulmuştur. Ürün sayası; nefes alan yapıda olan atletik mesh saya olarak imal edilmiştir. Dış topuk dolgusu bulunan bu ürün, ayağın sabit kalmasına yardım eder ve böylece adım atmanın, kolay ve rahat hale gelmesine yardımcı olur. Sahip olduğu teknoloji ile loş ortamlarda dahi görünür olmanıza olanak tanır. İç alan teknolojileri mükemmel yastıklama yöntemi ile darbe ve şok emilimine yardımcı olur. Kauçuk malzeme ile üretilen taban ise dayanıklı bir dış tabandır.

Gel-Contend 7 Kadın Yeşil Koşu Ayakkabısı 1012A911-302

asicstr.com şık ve rahat modeli ile siz değerli kadın müşterilerine konforu sağlıyor.

Gel-Contend 7 Kadın Yeşil Koşu Ayakkabısı 1012A911-302, şık bir görsel tasarıma sahiptir. İncelenen ürün yeşil renkte olsa da, ürün toplam 3 ayrı renk olarak karşınıza çıkar. Böylece zevkinize uygun olan modeli seçme hakkını size bırakır. Tekstil malzemeleri ile imal olan bu ürün, örgü kumaş saya ile kaplı olup; nefes alabilir yapıdadır.

Gel-Pulse 13 Kadın Pembe Koşu Ayakkabısı 1012B035-500

asicstr.com şık ve konforlu modellerinden bir tanesi daha.

Gel-Pulse 13 Kadın Pembe Koşu Ayakkabısı 1012B035-500, 4 ayrı renk formuna sahip bir üründür. Saya kısmı örgü yapıda olup; nefes alabilir forma sahiptir. Orta taban yastıklama teknolojisi ile imal olmuştur. Ayrıca darbe emilimi sağlayan iç taban yastıklama teknolojisi de bulunur.

Gel-Lyte Iıı Og Erkek Yeşil Günlük Ayakkabı 1201A296-300

asicstr.com şık ürünlerinden birisi.

Gel-Lyte Iıı Og Erkek Yeşil Günlük Ayakkabı 1201A296-300; erkekler için imal edilmiştir. Sayası, %50 deri malzemeye sahiptir. Üründe yastıklama teknolojisi bulunması sayesinde, şok emici özelliktedir.

Unutma; rahat, konforlu ve kaliteli ürünlere sahip olmak, herkes gibi seninde hakkın. Ayaklarının rahata ihtiyacı var. Neden bu hakkı, sende kendine tanımıyorsun? asicstr.com ile rahat koşu deneyimine hazırsan, hemen tıkla. Kendine uygun olan ürünleri zevkine göre seç ve kaçırma.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar