Anasayfa » Genel » LEGO Batman 3: Beyond Gotham Geliyor

LEGO Batman 3: Beyond Gotham Geliyor

LEGO Batman 3 Beyond Gotham

Son senelerde sinema dünyasında en çok tutan filmlerin ve serilerin oyunlarını çıkaran, bunla çok iyi marka değeri kazanan Lego’dan yeni bir proje daha geliyor: LEGO Batman 3: Beyond Gotham. Warner Bros Interactive tarafından geliştirilecek olan oyun serinin 3. projesi olarak kayıtlara geçecekken neredeyse her oyun konsolundaki yerini almış olacak. Oyunun çıkış tarihi hakkında henüz bilgi verilmiş değil, yakında o da açıklanacaktır.

LEGO Batman 3: Beyond Gotman isimli oyun; önümüzdeki sonbahar aylarında Wii U, 3DS, Playstation 4, Playstation 3, Xbox 360, Xbox One, Playstation Vita ve PC sahipleri için piyasaya çıkacak.

Oyunda, maskeli intikamcı Batman ile DC çizgi roman evrenindeki ölümcül düşman Brainiac’ı durdurmaya çalışacağız. Lantern yüzüklerinin güçlerini kullanan Brainiac, tüm evren boyunca gezip topladığı minyatür şehirlerine bir yenisini eklemek peşinde. DC evreninin kahramanları ve düşmanları, farklı Lantern dünyalarına giderek, Brainiac’ın Lantern yüzüklerini toplamasını çok geç olmadan engelleyemeye çalışacaklar.

İçerisinde Justice League’teki bütün kahramanları ve Killer Croc ya da Solomon Grundy gibi ikonlaşmış kötüleri de bulunduracak olan LEGO Batman 3: Beyond Gotham, DC evreninden 150 farklı karaktere ev sahipliği edecek.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar