Anasayfa » Editör'ün Seçtikleri, PC » Lego Yüzüklerin Efendisi Türkçe Yama

Lego Yüzüklerin Efendisi Türkçe Yama

lego_lotr

Şimdiye kadar Resident Evil 6, BioShock: Infinite, Remember Me gibi birçok oyunun Türkçe yamasına imza atan Türkçe-Oyun ekibi, LEGO: The Lords of The Rings’ı da Türkçeleştirmeye başladılar. Önümüzdeki haftalarda piyasada olması beklenen Türkçe yamanın şu an %50’si tamamlanmış durumda.

Türkçe Çeviri ekibinin şimdi de Orta Dünya’dan çıkan Lego Yüzüklerin Efendisi ile ilgilenmesi biz Orta Dünya ve Tolkienseverleri fazlasıyla sevindirirken şimdiden bir fragman yayımlanmış durumda, ancak ülkemiz internet sağlayıcıları YouTube’a olan erişimi engellediği için bu videoyu sizlere sunamıyoruz. Oyunun şu anda yarısı Türkçeleştirilmiş durumda ve pek zaman geçmeden tam yamayı da elimizde buluruz diye umut ediyoruz.

Oyunun sadece yazıları değil seslendirmeleri de Türkçe yapılacak. Türkçe Yüzüklerin Efendisi serisini tüm replikleriyle ezbere biliyorken yeni seslendirmeleri yadırgayacağımız kesin, ancak oyunun zevk kalitesini artıracağı da kesin. Gandalf’ın, Legolas’ın, Aragorn’un ve Sauron’un seslerini fazlasıyla merak ediyoruz. Yamanın tam sürümü paylaşıldığında sizlere buradan sunacağız.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar