Anasayfa » Editör'ün Seçtikleri » Loafer Modelleri Desa

Loafer Modelleri Desa

Derinin kaç çeşit formunu gördünüz? Kadın, erkek bireylere dair;

  • Çanta
  • Aksesuar
  • Seyahat ürünleri
  • Deri ceket ve kıyafetler

Gibi ürünleri bir arada bulmanıza olanak tanır. Hemen linke gir, kendin ya da sevdiklerin için en uygun olacak modelleri kaçırma.

Desa.com.tr Loafer Modelleri Desa adresinden sizinle. Bu şık modeller ile her türlü kombineleriniz oldukça şık olacak. Üstelik rengarenk yapıları, size birden çok seçenek sunarak seçim işinizi zorlaştıracak.

Rennahan Açık Yeşil Kadın Kroko Baskılı Deri Loafer

Desa.com.tr kadın bireyler için şık ve kaliteli tasarımları ile karşınızda.

Rennahan Açık Yeşil Kadın Kroko Baskılı Deri Loafer, tamamen deri bir yapıya sahiptir. Dış kısmı kroko baskılı deriden oluşurken, iç kısmı da deri astarlı ve iç tabanlı bir yapıya sahiptir. Dış taban kauçuk malzemeden imal edilmiş olup, sağlam bir yer tutuşu sağlamaya yardımcı olur. Tabanı 1 cm yüksekliğe sahip olup, ayakkabı daha iç kısmında kalmaktadır. Dolayısı ile topuksuz ve düz bir model olduğu söylenebilir. Ürün üzerinde ise gold toka detayları ile şıklık kazandırılmıştır. Modelin 4 ayrı rengi bulunur.

Hope Aerocomfort Bej Kadın Deri Loafer

Desa.com.tr derinin her türlü kullanımı sayesinde, dayanıklı ve rahat ürünler sunar.

Hope Aerocomfort Bej Kadın Deri Loafer, toplamda 4 ayrı renk seçeneği ile birlikte siz değerli müşterileriyle buluşuyor. Ürün napa deri tasarıma sahip olup, iç taban ve astarı da deri malzemeden imal edilmiştir. Ayakkabı üst kısmı, metal aksesuarlar ile desteklenerek şıklık sunulur. Esnek ve rahat bir ayakkabı modeli olup kadınların kullanımına sunulmuştur. Günlük ayakkabı modelleri arasında olsa da ürün, oldukça şık bir model olup; harici zamanlarda da kullanıma uygundur. Taban yüksekliği 2 cm ve düz bir modeldir.

Keefe Pudra Kadın Kroko Baskılı Deri Loafer

Desa.com.tr kadın müşterilerinin ayak rahatlığı için çabalıyor.

Keefe Pudra Kadın Kroko Baskılı Deri Loafer, 3 ayrı renk modeli ile karşınıza çıkarak; zevkinize göre tercih hakkı sunar. Ürün kroka baskılı deri olarak imal edilmiştir. Püskül detaylara sahip olması ile hoş bir görünüm kazanır. Esnek ve tpu tabanı ile dayanıklı bir model olup; günlük ya da harici kullanımlar için konfor sunar. Taban yüksekliği 1 cm olan modelde, çok hafif de bir topuk hali kazandırılmıştır.

Charlton Siyah Erkek Rugan Loafer

Desa.com.tr şık kombinelerinizin daha da şık görünmesine destek katacak modelleri ile erkek bireylerin ayaklarını düşünür.

Charlton Siyah Erkek Rugan Loafer, 3 ayrı renk ile üretime sunulmuş ve seçimi siz değerli erkek müşterilerine bırakmıştır. Ürün rugan deridir. Astar ve iç tabanı da deri yapıya sahip olup; şık ve rahat bir modeldir. Taban kısmı neolit taban olarak imal edilmiştir. Erkekler için klasik ayakkabı modeli olarak karşınıza çıkan bu modelde, dikiş ve deri parçaları ile şıklık kazandırılmıştır. Taban yüksekliği 2 cm olup, hafif düzeyde de bir topuk durumu verilmiştir.

Jerome Siyah Erkek Deri Loafer

desa.com.tr sunduğu modeller ile hem günlük rahatlıkta hem haricen şık olarak kullanım seçimi sunuyor.

Jerome Siyah Erkek Deri Loafer, 3 ayrı renk üzere imal olunmuş bir modeldir. Napa deri olarak üretilmiş modelin; tabanı ise termo yapıya sahiptir. Bu sayede dayanıklılık kazanır.

Desa.com.tr ile deri malzemenin birçok formuna erişerek; kaliteli ürünleri elde edebilirsiniz. Derinin sunduğu sağlık ve dayanıklılık bu ürünlerde bir arada.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar