Anasayfa » PC » LOTRO Riders of Rohan

LOTRO Riders of Rohan

RIDERS OF ROHAN

LOTRO son zamanlarda aldığı büyük eleştirilerden sonra yeni bir patch çıkarmaya hazırlanıyor. Riders of Rohan ile birlikte güncel haritada Rohan Bölgesi açılacak. Yani daha açıkça bir dille belirtmek istersek Yüzüklerin Efendisi’ndeki Kral Theoden’in hüküm sürdüğü, ardından kitaba göre Eomer’in krallığını yaptığı uzun ve geniş ovalar haritaya eklenecek. Başlıca gelecek diğer yenilikler ise şunlar olacak :

Rohan Bölgesi

At Üzerinde Savaş

Savaş Atları

Yeni Epik Kitap

Level 85

Oyuncuları en çok heyecanlandıran kısım ise At Üzerinde Savaş olacak gibi gözüküyor. Çünkü hiçbir MMORPG oyuncusunu düm düz ovalar oyuna bağlamaz, aksine sıkılmasına neden olur. Rohan ovalarında sizi bekleyecek düşmanlar ise Warg Binicileri olacak!

Yeni gelecek olan savaş atları, normal binek atlara göre daha hızlı, daha güçlü olacak. Ayrıca savaş sırasındaki yetenekeri daha güçlü olacak ki At Üzerinde Savaş’ı da bir bakıma buradan desteklemiş bulunuyor LOTRO.

Rohan konusunda bir dertli yön de buradan çıktı. Resmi siteden yapılan açıklamada şöyle dendi : “nearly twice as large as Moria ” Yani Moria’nın hemen hemen iki katı büyüklüğünde bir Rohan bizi bekliyor.

Bunlar da LOTRO’nun paylaştığı videolar;

TEASER

TRAILER

Riders Of Rohan Ön Siparişi Vermek İçin Tıklayın!

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar