Anasayfa » Editör'ün Seçtikleri, Genel » Metal Gear Solid V’ten yeni bilgiler

Metal Gear Solid V’ten yeni bilgiler

Metal Gear Solid V

FPS oyunların en sevilenlerinden biri olan Metal Gear Solid, yakın zaman içerisinde bizlere yeni oyununu sunacak. Bu sene yeniden düzenlenecek olan E3 Fuarı’nda bir fragmanı yayımlanması beklenen oyuna ilişkin yeni açıklamalar yapıldı. Oyunun ana geliştiricisi Hideo Kojima, yaptığı açıklamalarda Phantom Pain adıyla yayımlanacak olan oyunun çıkış tarihinin henüz belli olmadığını ama E3’te bizleri büyük haberlerin beklediğini dile getirdi.

Hideo Kojima’ya göre yeni videoyu izlemek gerçekten zor olacak.”Videonun miksini bitirdik. Geçen sene yayımladığımız video gibi bu videoda da herhangi bir patlamayla, yıkımla, silahlı çatışmalarla, araba kovalama sahneleriyle, zombilerle ya da uzaylıalrla karşılaşmayacaksınız. Sadece deliliğin sınırlarına yaklaşan adamlar. 2013 yılında GDC için yayımladığımız video için pek çok oyuncu, izlemesi zor yorumunu yapmışlardı. Yeni videomuz bir öncekine göre izlenmesi çok daha zor olabilir” açıklamasını yaptı.

Bu seneki E3, 9 Haziran tarihinde başlayacak. Metal Gear Solid V: Phantom Pain; Playstation 3, Playstation 4, Xbox 360 ve Xbox One için piyasaya sürülecek. Oyunun çıkış tarihi ise henüz belli değil.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar