Anasayfa » PC » Metro 2033 Steam’da Kısa Süreliğine Ücretsiz

Metro 2033 Steam’da Kısa Süreliğine Ücretsiz

Metro 2033 oyunu, 4A Games tarafından Ukrayna’da geliştirilen aksiyon ve savaş türündeki uygulama olarak binlerce kişiye hitap etmişti. 2010 yılının oyunlarından bir tanesi olması ve dönemin en iyilerini insanlara sunması nedeniyle kalitesini uzun süre boyunca büyük bir kitleye ulaşma olanağı bulunuyor. Metro 2033 oyunu, PS3 konsoluna ek olarak PC üzerinden de binlerce oyuncuya daha hitap etmeye başladı.

Metro 2033 Oyunu Ücretsiz Olarak İndirilebiliyor

Metro 2033 oyununun ücret talep edilmeden indirilebilir durumda olması sayesinde yeni binlerce oyun sever tarafından Metro 2033’e ilgi gösterildi. Özellikle 4A Games tarafından geliştirilen en başarılı yapımlardan bir tanesi olarak ilgi gören oyunun oyuncu sayısının da artırılması sağlandı. Yapımında emek veren yüzlerce kişi tarafından ortaya koyulan oyunun Glukhovsky romanının aynısını yansıtması da kalitenin artmasına imkan tanıyor.

Rus Yazarın romanını oyuna uyarlayan oyun geliştiricileri, 4A Games’in bu alanda pek çok yeniliğe imza atmasına olanak sağladı. Sadece Playstation 3 için değil, Xbox 360 ve PC üzerinden de oynanabilen uygulamanın Steam’da kısa süreliğine ücretsiz indirilme avantajı bulunuyor.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar