Anasayfa » Xbox 360 » Microsoft, E3 2014’te ne açıklayacak

Microsoft, E3 2014’te ne açıklayacak

e3_2014

Önümüzdeki ay düzenlenecek olan E3, teknoloji ve oyun konusunda düzenlenen dünyadaki en büyük etkinliklerden bir tanesi. Birçok oyunun burada tanıtılmasını bekliyoruz; bunun yanı sıra önemli DLC’ler de bizlere sunulacaktır. Oyun konsolları için bu sene pek de fazla gelişme beklemesek de donanımsal açıdan yenilikler kazanabilirler. Dikkatleri üzerine toplayacak bir başka firma ise tabi ki Microsoft olacak. Sağlam kaynaktan gelen bilgilere göre Microsoft, E3 2014’te önemli açıklamaların altına imza atacak. Yapılacak olan açıklamaları ise aşağıda görebilirsiniz.

Ryse 2 geliştiriliyor ve Microsoft toplantısında oyun içi görüntülerden oluşan bir videoyla açıklanacak. Yeni oyun ortaçağ temalı olacak.

Forza Horizon 2 açıklanacak ve Ekim 2014’te piyasaya çıkacak. 80 saatlik tek kişilik oyun modu olacak ve Louisiana, Missisipi, New Mexico, Texas ve Arkansas’ta yarışlar bulunacak.

-343 Industries’den Halo 2: Anniversary Edition geliyor. Çoklu oyuncu modu dahil, Halo 2’nin görsel olarak baştan sona yenilenen bir versiyonu olacak.

Halo 5‘in çıkış tarihi açıklanacak.

Epic Games, Xbox One’a özel bir oyun açıklayacak. Bu neslin büyük ihtimalle en iyi görünen oyunu olacak.

-Özel efektlerle hazırlanan bir Gears of War: Lazarus videosu gösterilecek.

-Tanıtımı yapılacak çoklu platform oyunlar ise şöyle:

The Division
Call of Duty: Advanced Warfare
Fallout 4 (Evet yanlış okumadınız!)
Bir EA oyunu

Yukardaki dört oyuna özel ya da diğer konsollardan önce Xbox’a sunulacak DLC’ler bulunacak.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar