Anasayfa » PC » Middle-earth: Shadow of Mordor Ön Siparişlere Açıldı

Middle-earth: Shadow of Mordor Ön Siparişlere Açıldı

Middle-earth Shadow of Mordor

Geride bıraktığımız sene açıklanan bir başka Orta Dünya temalı oyun olan Middle-Earth: Shadow of Mordor’dan yeni bir haberimiz var. Oyun tanıtılmasıyla birlikte sunduğu fragman ve görsellerle bizleri etkilemeyi başaramamıştı. Bunun yanı sıra oyunda ne Yüzüklerin Efendisi ne de Hobbit’ten karakterler bulunuyor; yani kitapları okumayanlara yabancı karakterler var ve bu da oyunun satın alınma potansiyelini bir hayli düşürecektir. Son olarak Middle-Earth Shadow of Mordor, Amazon üzerinden ön siparişlere açıldı.

Oyunu Amazon üzerinden sipariş edenler; oyun içerisinden ”Deadly Archer” rününe sahip olabilecekler. Bu rün sayesinde oyunun ana kahramanı Talion, menzilli silahları kulllandığında karşısındaki düşmanlara fazladan hasar verebilecek.

Oyunu GameStop üzerinden sipariş edenler; oyun içerisinde ”Captain of the Wacth/Hidden Blade” rününün sahibi olacaklar. Bu rün sayesinde Talion, gizli bir şekilde düşmanlarına vurduğu zaman onlara fazlaadan hasar verebilecek.

Son olarak Shadow of Mordor’a Steam aracılığıyla önceden sahip olanlar ise ”the Orc Slayer” rününe elinde bulundurabilecek. Talion bu rünü kullanırsa, düşmanlarına özel ataklar gerçekleştirdiği sırada onlara fazladan hasar verebilecek.

Middle-earth: Shadow of Mordor, Xbox 360, Xbox One, Playstation 3, Playstation 4 ve PC sahipleri için 7 Ekim tarihinde raflarda yer alacak.

Yorum ekle

You must be Giriş Yap to post comment.

Copyright © 2009 · Oyun Dergi · oyun · İçerik · Yorumlar